Citáty

Citáty

5. 11. 2015

Mám ráda citáty. Jak už jsem tu jednou psala, ve svých knihách si je podtrhuji nebo zvýrazňuji, z půjčených opisuji. Některé jsou krátké, jiné jsou spíše výtahem z textu. Třeba tento:

"Člověče, mám tě rád ...Na světě není žádný druhý člověk jako ty. Jsi jedinečný, jediný, zcela původní a neopakovatelný. Sám tomu ani nevěříš, ale je to tak, nikdo není takový, jako ty, od věčnosti do věčnosti.

Také každý člověk, kterého máš rád, není obyčejný člověk. Vyzařuje z něho neobyčejná přitažlivá síla. Jeho vlivem se proměňuješ i ty.

Každému člověku můžeš otevřeně říci: Nevadí mi, že máš spoustu chyb, nevadí mi, že nejsi dokonalý - ale přesto tě mám rád."

Nebo ten:

"Změnit ... Na světě můžeš změnit všechno možné. Jen druhého člověka nikoliv. To musí dokázat jen on sám.

Po staletí se pokoušeli jedni lidé silou změnit druhé lidi, ale bezvýsledně. Tato snaha patří k jedněm z těch marných v dějinách světa. Především záleží nejvíc na tom, aby se změnou začal každý sám u sebe a pak je naděje, že se k dobrému postupně změní všichni, celá společnost."

Phil Bosmans, Mám tě rád

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

britrodukt.png

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA