Projekt i60 Senior Fashion letos uzavřela módní přehlídka v Plzni

Projekt i60 Senior Fashion letos uzavřela módní přehlídka v Plzni

17. 11. 2015

Poslední módní přehlídka zralých modelek v Plzni je za námi. Projekt i60 Senior Fashion tak pro letošní rok skončil. Další módní přehlídky bude magazín i60 připravovat společně s partnery zase v příštím roce.

Letos jsme zorganizovali celkem 9 módních přehlídek, kterých se zúčastnilo zhruba 60 modelek z celé České republiky. Dámy předváděly modely historické ve spolupráci s Národním muzeem a Příběhem módy Hany Vignerové, módních butiků Jarky Andric Fashion Boutitique Jarsini, Zdeňky Balajkové ZB originální exkluzivní model, Renaty Retrové-Brierley Circle Vantage Boutique, dále modely značek jako jsou Orsey, C&A, E.L., Biba, Trucino, Fantazim, Marks & Spencer a další.

V OC Rokycanská na okraji Plzně probíhala přehlídka podobně jako v Karlových Varech pod taktovkou agentury REA models. Byla to přehlídka módy napříč generacemi, naše zralé modelky Jaroslava Waisová, Eva Kleinová, Helena Frühbauerová, Michaela Přibová a Ingrid Hřebíčková se na molu vystřídaly společně se slečnami a děvčaty, a to ve třech výstupech a předvedly modely značek Orsey a C&A.

Dámy si jako vždy přehlídku užily a za svou odvahu obržely od naší partnerské společnosti Fytofontana kosmetický balíček.

Děkujeme všem modelkám, které se letos prošly po módních molech a také partnerům za to, že podpořili náš projekt i60 Senior Fashion.

Fotografie z dnešní módní přehlídky budeme v příštích dnech doplňovat.

 

i60.cz Modelky
Hodnocení:
(3 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Jak je to u vás s četbou? Kolik asi knih přečtete za rok?

Přes dvacet

24%

Mezi deseti až dvaceti

19%

Mezi pěti až deseti

19%

Do pěti

19%

Nečtu knihy vůbec

20%