Můj zážitek roku: Nečekané odhalení
Ilustrační foto: Vatikán (pixabay.com)

Můj zážitek roku: Nečekané odhalení

12. 12. 2015

Do dnešního rána jsem byla přesvědčena, že jsem v letošním roce nezažila nic překvapivého ani světoborného, dokud jsem neotevřela svou internetovou poštu. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Všechno ve mně zajásalo, ale rozum okamžitě vznesl námitku, že kdyby to byla pravda, mnoha lidem by to převrátilo život vzhůru nohama. A také mi proběhlo hlavou, že to také může být jenom hoax, a tak jsem se šla podívat do databáze, kde se takové případy shromažďují, aby byli lidé varováni před různými nesmysly a smyšlenkami.

Pokud jde o mě, v hloubi duše to cítím stejně jako papež František, pokud jsou to opravdu jeho slova. Takovému papeži bych klidně na kolenou políbila ruku. Projevil odvahu a vyjevil pravdu, pro kterou se lidé nejvíc hněvají. Nepohodlní bývají odstraněni, a to často doslova. Stěží by ohrozil svůj život, kdyby o ní nebyl přesvědčen. Posuďte sami. Nejde o moje slova, ale plně se s nimi ztotožňuji.

***

Pak že se nic dobrého neděje.

Proniklo zpoza zdí Vatikánu:

Hlava katolické církve, papež František, šokoval sněm vatikánských ortodoxních kardinálů mj. i těmito interními diskusními výroky:

"Co si myslíte, kdo jsem já, že jsem nějaký zástupce Boha na zemi, nějaký polobůh?

Jsem jen obyčejný člověk jako i vy všichni! Nač jsou vám obrovské majetky? Nač vám byla Vatikánská banka? Do Božího království si je i tak neseberete. Zde na zemi alespoň pomáhejte chudým tohoto světa najíst a obléknout se. Proč převážně všichni kněží hypnotizují lidí náboženstvím a nepochopitelnými kázáními?

Naučme raději lidi žít s Bohem tak, aby nemuseli chodit do kostela jako náměsíční bez rozmýšlení o tomto světě. To mi připadá, jako když nemocný musí chodit na dialýzu. Věřící nejsou nemocní! Neučte věřící nazpaměť písmo svaté a Bibli, naučte je raději opravdově šťastně žít! Z církve svaté se udělala jakási zvláštní škola a v ní je nenaučíte opravdově žít.

Jménem církve se omluvte, tak jako já, všem nevinným lidem za všechny války světa, neboť pod všemi byla a je podepsána církev a náboženství! A to od nespravedlivých náboženských výprav křižáků do Svaté země, až po dnešní nevýslovné projevy náboženské nesnášenlivosti. Jménem církve se také ospravedlňte všem obětem sexuálních zvěrstev kněží spáchaných na dětech a ženách.

S celibátem budeme muset něco udělat, protože všem normálním kněžím je jasné, že tyto ostudné činy jsou důsledkem potlačování přirozených hormonálních a pudových potřeb člověka, jak byl stvořen.

Sestupte z piedestalu, i my kněží jsme jen lidé, a i když si hrajeme na bohy a nasazujeme si masku čistých a neposkvrněných hříchem, příroda si s člověkem, tak jak byl stvořen, své vždy udělá.

Byli jsme stvořeni i s pohlavními orgány a ty jsou nedílnou součástí našich těl a jsou řízeny mozkem a hormony.

To, co vám řeknu, není sebechvála. Pochopte prosím vás, co jsem pochopil já už dávno.

To ne Bůh stvořil člověka k obrazu svému, ale člověk si odpradávna vytvářel Boha pro svůj obraz!

Jděte ve jménu Božím !!  

***

Pokud je to pravda, tak je to pro mě největší zážitek nejen tohoto roku, ale celého mého života. Souhlasit se mnou samozřejmě nemusíte, odsoudit mě můžete, ale mé přesvědčení mi nevezmete. Propracovala jsem se k němu svým životem.

Hodnocení:
(4.4 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.