Žena se má líbit
FOTO: archiv autorky

Žena se má líbit

27. 1. 2016

Žena je žena je žena. Každá se chce líbit, ať si to přizná nebo ne. Líbit by se ale měla především sama sobě, být sama se sebou spokojená. Mít svůj vlastní, nezaměnitelný styl.

Já osobně jsem přesvědčená, že tím, jak se žena obléká, jak na sebe dbá či bohužel případně nedbá, dává světu najevo, co si sama o sobě myslí. Podle mě styl je důležitou součástí nás samých, našeho života a ovlivňuje náš život. Není tedy pro mě povrchní a zbytečnou záležitostí, ale součástí mého já.

Oblékám, líčím se a dbám na sebe pro sebe samotnou, protože když se denně cítím prostě dobře, jsem upravená a líbím se sama sobě, je každodenní život mnohem příjemnější. A to nejen pro mě, ale i pro ostatní. Prosím nezaměňovat za nesmyslnou bezduchou posedlost být stejná jako ostatní a nesmyslně utrácet peníze za módní výstřelky.

Buďte svá, mějte svůj vlastní nezaměnitelný styl, ale neuškodí si nechat poradit od odborníků, když si občas samy nevíme rady.

A na závěr prosím, styl nemá vůbec co do činění s věkem, postavou a penězi!

Styl je to, co povznáší naši duši, a ta se nám pak projeví jiskřičkami v očích.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.