Chmurné úterý se sebevraždou
Ilustrační foto: pixabay.com

Chmurné úterý se sebevraždou

5. 2. 2016

Můj drsný pražský den začal už o deváté hodině ranní, na stanici metra Kačerov. Do protisměru vozovky najížděli hasiči, sanitky a policejní vozy. Byly jich desítky. Záchranáři hleděli dolů ze stráně na železniční stanici Krč, někteří hasiči sbíhali dolů. Nikdo z okolostojících nevěděl, co se vlastně stalo. Už mi jel autobus, tak jsem to musel vyšpiclovat až při odpoledním návratu z práce.

Z dálničního mostu skočil skokan-sebevrah. Odnášeli prý jen jednu rakev, jiní tvrdili, že prý dvě, nalezena prý byla i dřívější mrtvola?

Sdělovací prostředky opět v úterý mlčely, lépe se prodávají informace, která kejklířka se vyválela se kterým kejklířem. Prý se o události dozvíme až ve středečních zprávách.

Po dojezdu k našemu žižkovskému činžáku bylo také veselo. Zděšení nájemnící se báli vstoupit do domu, za vchodovými dveřmi postával narkoman, a vnikli tam ke sklepu ještě asijské hordy prodejců drog. Volal jsem 158, prý hned přijedou, bylo ale poledne a tak…nic. Po výjezdu výtahem do našeho patra vyběhl sousední venkovský kolononista Prahy, také se bál o život! Náš domácí je moudrý a předvídavý, pronajímá byty jenom bělochům.

Pustil jsem si zpravodajství a dozvěděl se, že právě v pražském Podolí vybouraly do sebe dvě tramvaje. Bylo jen devět zraněných.

Dnes je středa, tak snad dožiji do tolik vzdáleného pátku.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.3 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA