Jak jsem si zašlápla štěstí
FOTO: archiv autorky

Jak jsem si zašlápla štěstí

26. 2. 2016

Už je to dávno, co jsem se zavěsila na internetovou seznamku, pro jistotu na několik seznamek, v domnění, že sehnat člověka se stejným souzněním, trochu ještě živého a čiperného jak duchem , tak tělem a posléze s ním prožít  zbytek života, bude lehké. Nebylo!

Seznamky se sice ozývaly a chtěly, abych s někým zahájila komunikaci, ale než mi to umožní, musím zaplatit peníz. Nemám na vyhazování a nikde nebyla jistota, že se mi vydaný peníz vrátí s úžasným mužským. Neriskovala jsem tedy, nepsala, neozývala se a seznámení postupně vzdávala. Ale z těch seznamek jsem se neuměla vymazat, a proto jsem tam zůstávala viset dál. No co, tak tam budu viset do smrti.

Už jsem tedy skoro zapomněla, že tam figuruji, když se opět jedna seznamka ozvala. Přišla mi zpráva, že se se mnou chce někdo seznámit a poslal dokonce svůj mail. Peníze na mně nikdo nechtěl a tak jsem odepsala. Zjistila jsem, že mi píše nějaký muž z Londýna. Odepsala jsem, ale zjistila, že muži je 48 let, je vdovec, má osmiletého syna, je majetný, má všechno, jenom já mu chybím ke štěstí. Abych ho neuváděla v omyl, i když si na mém profilu můj věk mohl přečíst, napsala jsem, že jsem pro něho stará, že mám stejně staré syny jako je.on, a že mu přeji, aby si tu správnou ženu brzy našel.

Poslal svoji fotografii a napsal toto:

"Pevně věřím, že nás osud svedl dohromady a vy budete muset mít na paměti, že bez ohledu na osud spojily nikdo nebude to zastavit. Věk je jen ne. Nedopusťte, aby se obtěžovat vás drahá. Jste inteligentní žena si jist každý rozumný člověk chápe, že skutečný význam lásky zemře, že tě má. Jsem na tebe pyšný. Musíme se setkat tváří v tvář a rozhodnout, aby se oženil po našem setkání. Chci být s tebou příští měsíc. Miluji tě celým srdcem a já budu dělat vše, co bylo v mých silách, aby vás ocení a být nejlepší člověk. Jsi všechno, co potřebuji u ženy. Chci zestárnout s vámi."

Je moc krásné, že mě miluje a chce se mnou zestárnout, ale nechce pochopit, že já už si dlouho stárnu sama a že by si toho stárnutí se mnou moc neužil.

Už jsem neodepsala a jenom doufám, že mě nenajde a nenavštíví. Snad moji adresu na internetu nesežene i když internet je zrádný a když se tam člověk jednou dostane, je zle.

A nebo, že bych si snad opravdu šlapala po štěstí?

 

 

 

Hodnocení:
(4.4 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

25%

Ještě nevím

20%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

28%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

27%