Valím si svoji kuličku
Ilustrační foto: pixabay.com

Valím si svoji kuličku

15. 3. 2016

Když jsem chodila do školy, nacvičili jsme s paní učitelkou divadelní hru od Karla Čapka "Ze života hmyzu". Já jsem hrála chrobačku a valila si po jevišti se svým chrobáčkem kuličku hnoje. Představení se moc líbilo a mně se líbilo také. Hrála jsem se svým oblíbeným spolužákem a opravdu jsme si to užívali.

Nedávno jsem si na to vzpomněla a přistihla se, že si vlastně tu kuličku před sebou valím celý život. Někdy mi některý chrobáček trochu pomohl, některý byl ale líný a nechal mě kuličku valit samotnou.

Chrobáčky jsem postupně stejně poztrácela, ale kulička zůstala a já ji valím ze všech sil dál. Někdy se mi zdá menší a lehčí, někdy stěžkne a když ji tak celý den valím, jsem opravdu hodně unavená. Vím ale, že ji valit musím, je to můj úděl, moje životní náplň. Kulička se naplnila bolestmi, starostmi, ale když je v ní víc radostí , je najednou o hodně lehčí.

Přeji si, aby byla hodně lehká, abych ji mohla dovalit až do konce.

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.