Můj svět podle Zuzany Pivcové

Můj svět podle Zuzany Pivcové

22. 3. 2016

Stává se mi, že po prvním přečtení textu, který mne zaujme, se mi okamžitě převedou slova do hudby. Tak se mi to stalo i po přečtení básně Zuzany Pivcové Můj svět, která se tu objevila na portálu před několika dny. S jejím svolením jsem pak k hudbě dodal obrázky a tady je krátký film na píseň "Můj svět". Snad vás potěší tak, jako mne potešil původní text, na který jsem napsal a nahrál hudbu.

Správně by měla píseň zpívat sama Zuzana (je psána pro ženský hlas), ale raději to nechala na mně. A i když je to píseň na vážné téma, snažil jsem se přece jen ji odlehčit i v některých fotografiích, vždyť život má i ty veselé momenty, a Zuzana je jistě dokáže dávat...

Na texty Zuzany jsem napsal už čtyři písně, čekají na nahrání a natočení, ale když jsem se rozhlížel po básních i jiných autorů (resp. autorek) na i60, tak už vím, že s největší pravděpodobností vznikne písní více... Snad to bude pro radost.

 

 

Hodnocení:
(4.8 b. / 26 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.