Léto na Lipně v krásném hotelovém resortu Relax
ILUSTRAČNÍ FOTO: HRR

Léto na Lipně v krásném hotelovém resortu Relax

18. 4. 2016

Krásný hotelový resort Relax **** na břehu Lipenského jezera umě kloubí český přírodní skvost s hotelovými službami skvělé úrovně. Překrásná příroda spojená s výhledem na jihočeské moře a bezvadným servisem hotelu patří k tomu nejlepšímu, co letošní léto nabídne.

Lipenské jezero, coby třpytivý šumavský klenot uložený v dech beroucí jihočeské krajině, je jedním z nejatraktivnějších míst, které můžete navštívit. Místo obklopené lesy a loukami, kostelíky a středověkými ruinami hradů, potoky a jezery, které svou rozmanitostí nikdy neunaví. Místo, kde se dá odpočívat aktivně i pasivně, kde můžete z obdivování unikátních renesančních perel Českého Krumlova plynule přejít k více či méně náročným aktivitám, které jihočeské moře nabízí.

Hotelový Resort Relax **** a nový Penzion Maják s perfektním umístěním přímo v srdci Lipna na poloostrově Dolní Vltavice, komfortním servisem a vybavením je skvělou základnou pro vychutnávání tohoto kouzelného regionu.

HRR**** a Penzion Maják je situován na břehu Lipenské přehrady, disponuje vlastní soukromou pláží a marinou. Komfortní ubytování ve 30 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech s odpovídajícím vybavením hotelu "first class" **** poskytne hostům pohodlí i dostatek soukromí. Jedenáct nových pokojů v Penzionu Maják, přímo u přístaviště a pláže, pak nabídne mimo dvoulůžkových pokojů i pokoje vhodné pro rodiny.

Široká síť značených cyklotras nádhernou šumavskou přírodou dělá z Lipna ráj pro cyklisty a hotelová půjčovna elektrokol činí tento ráj dostupný pro všechny. Projížďka motorovým člunem přímo v nejširší části Lipna nabídne nepopsatelný pohled na okolní krajinu. Elektročluny, které jsou k zapůjčení v hotelovém resortu, je možné řídit i bez skipperských zkoušek.

Posledním bodem je úroveň zdejší gastronomie. HRR **** se drží regionální a poctivé kuchyně. Kulajda z šumavských hub se zastřeným vejcem, čerstvý lipenský candát a pivní skvost, kroužkovaný ležák, podtrhují a dotváří komplexnost služeb s vysokým standardem čtyř hvězd. Posezení v Gril baru Maják s krásným výhledem na jezero je díky rychlému pohoštění za skvělou cenu příjemné, ať již zrovna pospícháte za zážitky nebo si jen užíváte dlouhého západu slunce.

Perfektně vybavený a situovaný hotelový resort Relax **** má co nabídnout. Nově od května přibude penzion Maják, který svou ideální polohou nabízí příslib bezvadné dovolené, kde si každý najde to své.

 

Více informací o resortu, rezervace termínu zde.

Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Bratan
Dobrý den, za týden budeme bydlet v http://www.nadrybnikem.eu/ a chtěli bychom k Lipnu dojet kolem, zkoušel to někdo? Je to možné?
Jitka Mošovská
Často jsme jezdili na Lipno do Horní Plané.
Olga Štolbová
Na Lipně jsem byla loni a dá se tam bydlet i v levnějších hotelích, pro mě lepší koupání než v moři.
Soňa Prachfeldová
Na Lipně je nádherně a ubytování se nabízí mnoho. My byli loni v hotelu Filip, bezva ubytování a večery na břehu Lipna úžasné.
Květoslava HOUDKOVÁ
Pane Horáčku, já -šmahem- z důchodců ubožáky nedělám - každý ať si jede kam chce. "Nejlépe" to vyřešili ti, co své peníze přemístili ke Šmejdům - a tak si je opravdu "užili"!
Alena Vávrová
Na Lipno bych se chtěla podívat. Mladí tam také jezdí - v zimě i v létě, ale do auta se k nim nevejdu, jsou 4, budu muset jet nějak sama.
Zuzana Pivcová
Přemýšlím, jestli tu tento hotel nebyl kdysi zpočátku jako výhra v nějaké čtenářské soutěži. Já ji ovšem nezískala. :-)
Naděžda Špásová
Na Lipně jsme byli před skoro 40 lety. Bylo to v září, ale i tak tam bylo moc hezky. O dovolené na Lipně určitě neuvažujeme kvůli našim pejskům a také trochu kvůli financím. Nemyslím si, že je to zrovna levná záležitost.
Jarmila Komberec Jakubcová
Do komplexu jezdí můj syn s rodinou a Lipno si moc pochvalují. Letos tam byli v zimě a chystají se tam jet i v létě místo k moři.Já jsem tam byla 1x a opravdu když se povede počasí je na Lipně krásně jako někde na jihu. Komplex nabízí veškerý komfort a v blízkosti je mnoho krásných památek.Voda v jezeře je studenější ale velmi čistá a osvěžující.V okolí jsou skvělé rybárny, kde grilují rybí pochoutky.Určitě opět pojedu.
Tomáš Horáček
Já myslím, že i obyčejní důchodci s nízkým důchodem mají na to, aby si jednou za rok mohli Lipno dopřát. Ten tip se mi líbí. Nedělejte z penzistů ubožáky, paní Houdková.
Květoslava HOUDKOVÁ
Opravdu "potěšující" doporučení - zejm. obyčejní důchodci s nízkým důchodem určitě budou stát frontu v trojstupu! pro rezervaci této bezva D.