Můj plán: Co nejlepší prožití zbývajícího času
Ilustrační foto: Chodský pes, autor Malý Kosíř pro Wikimedia Commons

Můj plán: Co nejlepší prožití zbývajícího času

1. 5. 2016

Život je krásný. Život je těžký. Život je dar. Když už jsem se octla mezi vyvolenými na tomto světě a prožila a prožívám svůj život, tak, jak mohu v mantinelech mi daných, tak se také zamýšlím nad tím, co bude dál. Neboli, zda má smysl ještě něco plánovat.

Domnívám se, že ano. Jsou to takové plány, u kterých mohu brzy vidět i výsledek a těšit se z toho. Např. dnes - plánuji, že uklidím, vysaji (což je mi z duše protivné), budu vysazovat kedlubny a salát a pak vezmu pejsky proběhnout. Večer máme májovou zábavu, tak se také musím udělat krásnou. A to je jenom dnešek. Což zítra, pozítří, den za dnem.

Plánuji krátkodobé výlety, výšlapy, dovolenou v Tatrách, kam se moc těšíme. Setkání s přáteli z i60. Čeká mě moje životní jubileum v září! Také si říkám, že chci stárnout tak, abych byla příjemná a snesitelná i nápomocná svému okolí. Aby mi sloužilo zdraví duševní a tělesné a mohla bych si popřípadě pořídit chodského psa.

Hodnocení:
(4.8 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.