Můj plán: Co nejlepší prožití zbývajícího času
Ilustrační foto: Chodský pes, autor Malý Kosíř pro Wikimedia Commons

Můj plán: Co nejlepší prožití zbývajícího času

1. 5. 2016

Život je krásný. Život je těžký. Život je dar. Když už jsem se octla mezi vyvolenými na tomto světě a prožila a prožívám svůj život, tak, jak mohu v mantinelech mi daných, tak se také zamýšlím nad tím, co bude dál. Neboli, zda má smysl ještě něco plánovat.

Domnívám se, že ano. Jsou to takové plány, u kterých mohu brzy vidět i výsledek a těšit se z toho. Např. dnes - plánuji, že uklidím, vysaji (což je mi z duše protivné), budu vysazovat kedlubny a salát a pak vezmu pejsky proběhnout. Večer máme májovou zábavu, tak se také musím udělat krásnou. A to je jenom dnešek. Což zítra, pozítří, den za dnem.

Plánuji krátkodobé výlety, výšlapy, dovolenou v Tatrách, kam se moc těšíme. Setkání s přáteli z i60. Čeká mě moje životní jubileum v září! Také si říkám, že chci stárnout tak, abych byla příjemná a snesitelná i nápomocná svému okolí. Aby mi sloužilo zdraví duševní a tělesné a mohla bych si popřípadě pořídit chodského psa.

soutěž - můj plán
Hodnocení:
(4.8 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Liborku děkuji, náš strážce chodských hranic se jmenuje Mysteria Regenia Bohemia a ještě s tím souvisí článek z r.15, kdy se odebrala do psího ráje její předchůdkyně - moje kamarádka nádherně napsala tehdy, že naši miláčci přejdou Duhový most a budou na nás čekat.
Soňa Prachfeldová
Jitko díky- jde vše, když je nám nebe v tomto vyměřeném čase nakloněné a také co pro to i my uděláme.
Libor Farský
Připojuji se s gratulací, pac a pusu oběma. Jak se jmenuješ, náš chodský strážce hranic?
Jitka Caklová
Soňo, velká gratulace plánu, který se stal skutečností. Jedním slovem NÁDHERA!
Soňa Prachfeldová
To jsou fakta Ilonko, srdíčková Alenko, neuživím dva, mám ještě dva boxery, ale moc bych si přála být na těch písničkách s Tebou a Tvojí mamkou, to mi věř ! MM moc děkuji, Jaruško Ty moudrá milá víš o čem to vše je :-) Alenko Vávrová díky :-)
Ilona Erika Kolář
Dovolená v Tatrách, to je krásná vidina.:)
Alena Várošová
Soni přeji Ti krásný život a ne jednoho chodského psa,ale hned dva.
Marie Magdalena Klosová
Moudré,pěkně formulované,optimistické.mm
Jaroslava Handlová
Tvoje plány jsou moc sympatické. Soňo, přeji Ti jejich splnění a krásný život, jehož Ty si umíš vážit.
Alena Tollarová
Soňo, jestli jsi vydání plánovala či ne, to máš fuk. Hlavně že je tady. A že Ty jsi činorodá, určitě máš v plánu i nové botky...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.