Sbohem a šáteček
ILUSTRAČNÍ FOTO: pixabay.com

Sbohem a šáteček

9. 5. 2016

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, milí přátelé, dovolte mi, abych se tímto Nezvalovským motivem s vámi rozloučil. Jak patrně již tušíte nebo se vám doneslo, mé angažmá coby zakladatele a šéfredaktora na portále i60.cz končí.

Ač jsem se nikdy nestylizoval do tváře i60, web pro aktivní seniory s mottem „Tahle země není jenom pro mladý“ jsem vyprojektoval a poté se svým partnerem Janem Raškou a webmasterem Liborem Neumannem založil v roce 2012. Od té doby vykonal portál velký kus cesty a stal se nejčtenějším ve své kategorii.

Leč, jak už to někdy bývá, naše představy o dalším směřování i60 se zásadně rozdělily, a proto jsem byl nakonec nucen svůj většinový podíl odprodat novým společníkům pana Rašky.

Přátelé, bylo mi velkou ctí s vámi spolupracovat a portálu i60.cz přeji jen to nejlepší. Loučím se s tím, že se třeba ještě někdy a někde shledáme.

Děkuji za vše a mějte se krásně!

Hodnocení:
(4.5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Michaela Přibová
Pane Havlasi, po delší době otvírám i60 a tedy opožděně vám i za sestru Ingrid děkuji za vše, co jste pro tento portál udělal. Je to nesmírné obohacení. Moc si toho vážíme. Přejeme vám mnoho úspěchů v další práci. Ať se vám daří.
Milena Mejsnarová
Pane Lukáši, i já děkuji. Nejen za tolik krásných slov, za navázaná přátelství, ale hlavně za potěšení a radost, kterou nám tento portál přináší.Hodně štěstí a díky.
Marie Magdalena Klosová
Vážený pane,přinesl jste do života seniorů něco,co tu zajisté předtím nebylo.Dokázal jste nás přesvědčit,že Tahle země není jenom pro mladý.Díky za Váš projekt.I já Vám přeji to nejlepší na další životní cestě. mm
Jiřina Votavová
Děkuji panu Havlasovi za portál i60 i upřímná slova a zdravím další čtyři nové duše těchto stránek. Také mám občas svou představu, že by stránky potřebovaly trochu "šťávy", jak se říká. :-)
Marie Foltýnová
Pane Lukáši.Patří Vám dík,za založení tohoto portálu a za všechnu práci pro něj.Jednou jedno končí a druhé začíná.Proto ať začnete kdekoliv,přeji Vám mnoho úspěchů.
Jiří Libánský
Ať už pane Havlasi budete podnikat kdekoli cokoliv, ať se Vám to daří.
Marie Seitlová
Lukáši patří Vám poděkování za založení super portálu a přeji úspěch v další práci.
Dana Kolářová
Pane Havlasi, spolu s poděkováním za portál i60 Vám přeji štěstí, zdraví a úspěch v budoucí práci.
Vladka Steinová
Dobrý den, ..... a kdybychom se vice nesetkali, bylo to překrásné a bylo toho dost.....My dva jsme se, p.redaktore, sice nikdy nepotkali, na portál I60 jsem vstoupila poměrně brzy, něco jsem za sebou zanechala ,poznala to dobré, ale i to horší a hlavně, navázala jsem několik vzácných a milých přátelství. Věřím, že i díky Vám, díky Vaší práci.Přeji Vám vše dobré a hodně zdraví. Vladka.
Hana Rypáčková
Děkuji za vaši práci a hodně úspěchů přeji.
Drahomíra Stínilová
Mrzí mě, že sotva jsem se začala na tomto portále okoukávat, odchází šéfredaktor a zřejmě jeden z důležitých zakladatelů. Moje maminka byla na rozdíl ode mne optimistka a vždycky říkávala, že všechno špatné je pro něco dobré. Tak Vám přeji, aby se tohle pořekadlo ve Vašem případě splnilo.
Jana Šenbergerová
Také vám, Lukáši, děkuji za to, že jste měl lví podíl na vzniku tohoto portálu. Ať se vydáte dál kteroukoliv cestou, přeji vám hodně štěstí. Svým rozloučením s námi všemi jste mě dojal.
Elen Zajíčková
Pane Havlasi, patří Vám úpřimné poděkování nejen za nápad, za jeho realizaaci a za směrování Portálu, ale především za svatou trpělivost s náma. Věřím, že na nás budete myslet a sledovat nás třeba z povzdálí. Ať se vám moc daří, jak v práci tak v osobním životě.
Helenka Červenka
Děkuji osudu, že jsem mohla být na začátku tohoto webu, že jsme se spolu mohli vidět na celowebových setkáních. Uvidíme, co nového přinesou pokračovatelé portálu. Vám, Lukáši, přeji i nadále tvůrčí nápady, i když škoda, že to nebude zde.
Vanda Blaškovič
Vážený pane Havlasi, třeba že jsme si vyměnili jen dva maily, nikdy nezapomenu, co jste mi napsal. Děkuji a přeji hodně úspěchů. Bylo mi ctí. Vanda.
Olga Štolbová
Připojuji se k ostatním a též děkuji za všechno, co jste s Honzou pro nás, seniory z celého Česka, udělali. Přeju hodně štěstí do nové práce. *****
Alena Várošová
I já Vám pane Lukáši chci poděkovat za Vaši mravenčí práci na tomto portále.Někdy to tak bývá člověk míní a okolkosti se mění.Držím Vám palce při dalším Vašem působení kdekoliv.Určitě se neztratíte,ať Vás všude na cestách provází štěstí.
Soňa Prachfeldová
Lukáši, patří Vám velký dík za spoluzaložení tohoto portálu, myslím, že jste byli skvělá dvojka s Honzou, vidím Vás živě před sebou při prvním setkání íčka a posezení v Ředkovci. Díky za vše a přeji Vám v osobním životě i pracovním - štěstí a úspěch !
Dagmar Bartušková
Lukáši, díky za vše, co jsi pro tento portál udělal. Ano, třeba se ještě někdy a někde setkáme. Není všem dnům konec. Měj se fajn, a přeji dál hodně úspěchů. Ája
Dagmar Bartušková
Lukáš, díky za vše, co jsi pro tento portál udělal. Ano, třeba se ještě někdy a někde setkáme. Není všem dnům konec. Měj se fajn a přeji dál hodně úspěchů. Ája
Elena Valeriánová
Děkuji za příležitost, kterou jste nám dal.
Zuzana Pivcová
Lukáši, děkuji za práci na tomto portálu. Mé celoživotní motto (Fr, Hrubín) je: Ač cesty nikam nevedly, tys po nich šel a šel jsi rád, těch cest se nesmíš, nesmíš ptát, snad není cest, jen lidé jdou, a jedna z hvězd je vždycky tvou, a z té ti zazní odpověď, až přestaneš se ptát. ......přeji vše dobré, Zuzana
Eva Balúchová
.....určitě víte.....
Eva Balúchová
Lukáši,nevidím do problematiky portálu,určitě více co a proč děláte.Za sebe vám děkuji za vše co jste pro íčko a pro nás udělal a přeji Vám i celé rodině krásné a úspěšné další dny.
ivana kosťunová
Vážený pane Havlasi, sluší se poděkovat vám za skvělý projekt a za veškerou práci , úsilí a invenci,kteréjste webu věnoval.Stává se , že se společníci rozcházejí v zásadních názorech na směřování jejich firmy a v tom případě prodej podílu jedním z nich je nejčistší řešení. Přeji vám, abyste mohl své představy zrealizovat jinou formou a doufám, že myšlenku webu pro seniory úplně nezatratíte. A když už jsme tak melodramatičtí, připomenu vám báseň Jaroslava Seiferta - volná citace - Bílým šátek mává, kdo se loučí, každého dne se něco překrásného končí. A třetí sloka plná naděje - každého dne se něco začíná, něco překrásného se začíná. Děkujeme