Dotazník nejen pro čtenáře portálu i60

Dotazník nejen pro čtenáře portálu i60

14. 5. 2016

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

dovolujeme si dotázat se vás na několik skutečností v anonymním průzkumu, který připravil PhDr. Oldřich Čepelka. Prosíme, věnujte cca 15 minut tomuto průzkumu, jehož cílem je zjistit váš vztah k internetu a také informace pro další zlepšení našich služeb pro vás.

Dotazník je k vyplnění zde. Prosíme, vyplňte jej jen jednou. Děkujeme!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Vyplnila a odeslala. Snad to bylo vše O.K.
Oldřich Čepelka
Zatím 135 odpovědí, a z nich 105 od návštěvníků i60. Že by nás tu nebylo víc? Doufám, že ještě pár stovek se k dotazování přidá a řekne, co by na i60 ještě chtěli...
Eva Mužíková
Dotazník jsem vyplnila. Jsem ráda, že do naší velké rodiny přišel nový muž, který jistě bude velkou podporou...
Olga Štolbová
Vyplnila, odeslala...
Blanka Hlobilová
Myslím, že připomínek ke stránkám bylo redakci a tvůrcům zasláno dost. S jakou odezvou se setkaly, může posoudit každý sám. Nevyplním!
Zuzana Pivcová
Dotazník jsem také už včera vyplnila, už z toho důvodu, že chci vědět, co autory zajímá. Nenašla jsem nic, co bych považovala ve vztahu ke své osobě za zneužitelné. Figuruji tam pouze jako zástupkyně určité sociální vrstvy a věkové kategorie.
Jana Drobňáková
Ten dotazník nie je povinný a preto kto v ňom vidí problém, nech ho nevyplňuje. Ja som ho vyplnila.
ivana kosťunová
dotazník jsem vyplnila, dokonce jsem i poskytla emailovou adresu, protož mě zajímá výsledek výzkumu. Ve svém článku 59 a více.. jsem kritizovala ,že názor lidí po padesátce nikoho nezajímá, proto jsem potěšena, že tady jsou věkové kategorie rozšířeny o seniorský věk. Jsou to první náznaky,ale ono se to poddá. Na Vyplň to jsou i jiné dotazníky, určitě se tam jseště příležitostně vrátím.
Vladka Steinová
Dobrý den, p.Čepelko,mám s dotazníky a s průzkumy velikou a mnohaletou zkušenost a určtě se neoháním realizí pro ministerstva, jak Vy.Důležité pro mě je přijmout názor druhé strany. A to Vy evidentně neumíte.
Květoslava HOUDKOVÁ
Dobrý den, pane Čepelko, honem dovysvětluji svou připomínku k "soukromí": Vím, že ve "Vyplň to" se takové otázky nevyskytují, ale vyplňuji i jiné průzkumy, kde občas takové otázky jsou. Chtěla jsem na to jen upozornit, ale zvolila jsem špatnou souvislost. Takže znovu VŠEM: "Vyplňto" soukromí nenarušuje! A pokud jde o "výlety/akce" se Šmejdy : Jezdila jsem od doby, kdy tyto akce začaly (cca od r.2000). Včas jsem poznala "která bije" a dobře se proškolila = na výletech pohoda. Už v 1. reakci jsem Vám sdělila svůj mail a požádala o Váš - pokud tak učiníte, sdělím mnohé zkušenosti! - mám jich na román. (Ale pro "í"čko by bylo event.dlouhé povídání-zabírala bych tu místo. Dotazník jsem vyplnila a odeslala hned po výzvě ! - mnohých dalších se ráda zúčastním a z výsledků třeba i poučím, zejm. pro senior věk.)
Dagmar Králová
Také jsem bezbolestný dotazník vyplnila a nenašla jsem tam žádné narušení soukromí ani jiná úskalí 8-) Statistické informace i konkrétní poznámky k serveru i60.cz mohou jen vylepšit jeho fungování. Tak hodně zdaru a jsem zvědavá na celkové výsledky. Senioři jsou stále se zvětšující cílová skupina, která je zajímavá pro mnoho podnikatelů.
Oldřich Čepelka
Ne, já musím zas napsat. 1. Vlaďko, vy píšete: "Tyto průzkumy a vyplněné dotazníky nemají žádný smysl ani váhu." Jak to prosím víte? Pracovali jsme třeba pro ministerstva a podle toho se rozhodovalo... 2. Přímý kontakt na webu vůbec nemusíte uvádět. Kde se to tam po vás chce, Květoslavo? Nikde, tak nelekejte ostatní. (A vy jste byla se šmejdy opravdu víc než 1x?!) - Ostatním děkuji, ale vám dvěma taky, možná ten dotazník vyplníte, není v tom žádný fígl, to se snad dá poznat...
ivana kosťunová
žádné citlivé údaje neposkytuji, email poskytuji dobrovolně. Věřím, že průzkumy mají smysl.
Květoslava HOUDKOVÁ
Souhlasím = kdo uvede přímý kontakt na webu, je to jeho rozhodnutí. Mne zkušenosti z mnoha "výletů/akcí" s tzv. Šmejdy naučily CTÍT SOUKROMÍ ! (kontakty na rodinu-přátele-známé jsem nikdy nesdělila - co je komu do toho?) Průzkumů se zúčastním, výsledky požaduji znát a určitě mnohé smysl i váhu mají.
Vladka Steinová
Provozovatel webu Vyplň to.cz, nebo jiný provozovatel,vždy je to pak do jisté míry zneužitelné.Tyto průzkumy a vyplněné dotazníky nemají žádný smysl ani váhu.
Oldřich Čepelka
Prosím vás, nebojte se to vyplnit. 1. Žádné otázky o vašem soukromí (kromě těch zcela anonymních) tam nejsou, kontakt na vás nikdo nechce, p. Demčák je profesionál. 2. Musím bez skromnosti říci, že jsem taky profesionál (sociolog) a mám za sebou desítky a desítky různých výzkumů, mimojiné i na vyplnto.cz. 3. Odběratelem výsledků bude redakce tohoto webu i60.cz. Ale dokonce i vy se můžete podívat na výsledky, až budou. 4. Za první dva dny odpovědělo již 81lidí!! To je podle mne taky důkaz, že se tomu dá věřit. Tak jen směle do toho. ptáme se proto, abychom mohli zlepšit život seniorů a lidí po 50.
Jana Slavíková
Kontakt, tedy telefon i mail, provozovatele "vyplnto.cz" je na webu. Není to nic tajného.
Květoslava HOUDKOVÁ
Provozovatelem www.vyplnto.cz je Ing Marek Demčák, z Prahy 3 (adresu i telef. mám - ale bez jeho souhlasu neuvedu). Už delší dobu vyplňuji různé ankety a pokud mne zajímají výsledky, požádám o zprávu. Zkusila jsem se sama zeptat na roztomilého pejska - maskota Seznamu: Jmenuje se Krasty a jeho život i osud už znám. Ankety/otázky většinou zadávají studenti VŠ - mnohé jim pomohou při studiu. A znovu opakuji, že otázky -zasahující do soukromí- odmítám !!
Jarmila Komberec Jakubcová
všem doporučuji se před registrací podívat na webové stránky pro koho tento průzkum slouží a kdo je majitelem webu.
Jitka Valachovičová
hotovo
Jitka Chodorová
Hotovo
Danuše Onderková
Hotovo
Marie Novotná
Hotovo.
Hana Rypáčková
Hotovo
Libor Farský
Dtto
Květoslava HOUDKOVÁ
Díky všem "í"čkařům - spoluúčastníkům - za vyplňování ankety !! Za dobu, co se anket zúčastňuji, došlo v mnohých problémech k podstatnému zlepšení (dle zpětných informací).
Helenka Červenka
vyplněno
Anna Čípová
Vyplněno a odesláno.
Marie Seitlová
Vyplněno
Naděžda Špásová
Vyplněnou a odesláno.
Alena Várošová
Vyplněno,odesláno.
Jiří Hudeček
Vyplněno-odesláno...
Jana Šenbergerová
Hotovo. :-)
Elena Valeriánová
Vyplněno, odesláno -:)
Lenka Hudečková
Vyplněno, odesláno :-)
Květoslava HOUDKOVÁ
Pane Čepelko - vážím si Vaší odpovědi a prosím, mohl byste mi sdělit Váš email (= mimo "í"čko?) - tady je můj: kurzHoudk@seznam.cz (vysvětlení: Jsem "jen" absolventkou kurzu PC pro seniory)-dík
Oldřich Čepelka
Souhlas, paní Houdková. Naštěstí tento průzkum vůbec do soukromí neleze. Jen pomáhá tvůrcům i60.
Květoslava HOUDKOVÁ
S "Vyplňto.cz" už spolupracuji delší dobu - ráda dotazníky vyplňuji. Ale ctím soukromí ! - a tak některé průzkumy kvůli "vlezlosti do soukromí" odmítám.