V jarní fotosoutěži zvítězila Elena Valeriánová. Modelky se představí 15.června!
FOTO:: Elena Valeriánová

V jarní fotosoutěži zvítězila Elena Valeriánová. Modelky se představí 15.června!

15. 5. 2016

První letošní fotosoutěž, tentokrát s názvem Obrázky jara, skončila. Představily se v ní desítky krásných snímků probouzející se přírody, zejména kytky ve všech podobách, rozkvetlé louky, ale i nejrůznější zvířátka. Redakce se po dlouhém rozhodování přiklonila ke snímku s názvem "Uplakaná sedmikráska", jehož autorkou je paní Elena Valeriánová. Vítězka tak získává velkokapacitní flashdisk.

O druhém vítězi měli rozhodnout čtenáři kliknutím na palec u fotografie. Nejvíce hlasů tímto způsobem získala paní Marie Jakubíková, a to celkem 2842. Po důkladné analýze našimi IT experty však bylo zjištěno, že hlasy byly k tomuto snímku přidávány po stovkách prostřednictvím mobilních přístrojů, čímž bylo porušena pravidla soutěže (max. 5 hlasů na jednu fotografii).

O druhou cenu tedy mohou čtenáři dále hlasovat. Pod tímto článkem najdete 15 snímků, které jsme vyslali do finálového kola. Každý čtenář může vybrat svého favorita, a to tak, že uvede název snímku a jméno autora formou komentáře u toohoto článku. Hlasovat lze do úterý 12.00 hodin. V případě stejného počtu hlasů rozhodne o druhém vítězi jarní fotosoutěže los.

Naše aktuální soutěže

Skončily nám také dvě produktové soutěže. Jak dopadly? Relaxační řadu Planet Spa Amazonian Treasures získává paní Alena Pečená. Cestovní kancelář Venus Trade and Tours (VTT) věnovala do soutěže tři ceny, o kterých rozhodlo losovací zařízení takto:
1/ lahev kyperského vína Commandaria - Eva Riedel
2/ slevovou poukázku ve výši 300 Kč - Jitka Valachovičová
3/ dárkový balíček CK VTT - Ludvík Jaroš

Každý den můžete soutěžit v našem vědomostním kvízu, v němž uspěla tento týden paní Anna Kolářová, anebo v soutěži FOTO DNE. Tentokrát obdrží DVD za pět zveřejněných fotografií paní Vanda Blaškovič a pan Ladislav Vesecký. Všem výhercům gratulujeme!

A jedeme dál. Příznivci hokeje už dávno vědí, že na portále i60 probíhá hokejová tipovačka. Každý den si můžete tipnout výsledky zápasů na Mistrovství světa v hokeji, které se letos koná v Rusku. Do tipovačky se stále můžete zapojit, denně rozdáme kolem 15 bodů, a tak šanci na vítězství mají stále i ti, kteří si tipnout ještě nestačili. Na tři vítěze tipovací soutěže čekají outdoorové brašničky Coleman.

V minulém týdnu jsme spustili novou soutěž s názvem "Kde domov můj". Popište své město či obec, jejich největší zajímavosti, pozvěte čtenáře na místa, která máte ve svém okolí nejraději, doporučte jim zajímavosti ve vašem regionu, uveďte tipy na historické či kulturní památky, ale i tipy na dobrou restauraci, hospůdku, kavárnu… Vítěz soutěže, která trvá až do konce května, získá exkluzivní pobyt v lázních Dudince! Více informací o soutěži najdete zde

 

První módní přehlídka roku 2016

Projekt portálu i60 Senior Fashion aneb Hledáme zralé modelky pokračuje i v letošním roce. První módní přehlídka letošní sezóny se uskuteční 15. června ve Ville Pellé na Praze 6 v rámci IV. ročníku Fresh Senior Festivalu, který pořádá občanské sdružení Porte. Módu pro zralý věk budou předvádět dámy, které se čtenářům představily v rubrice Modelky magazínu i60. Vybrány byly Marie Magdalena Dufková, Ilona Kolářová, Anna Lincová, Helena Hejduková, Eva Krausová, Helena Skorupková, Helena Votíková, Klaudie Kadlecová a Květa Juřinová. 

Fresh Senoir Festival, jehož hlavném mottem  je "propojení generací společnými zájmy", startuje už v 11 hodin dopoledne. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program plný tance, hudby i divadla, součástí festivalu bude například kuchařská show, ale i odborné přednášky, semináře a workshopy na téma bezpečnost. 

Náš portál i60 budou reprezentovat nejen modelky, jejichž módní přehlídka přijde na řadu zhruba ve 14 hodin, ukázky ze své básnické tvorby opět zarecitují paní Dana Kolářová a paní Zuzana Pivcová. Zhudebněné básně Zuzany Pivcové pak ve svém recitálu představí pan Lubomír Müller. 

Očekáváme, že se akce zúčastní co nejvíce příznivců portálu i60, těšíme se na vás! (Podrobný program festivalu zveřejníme zhruba týden před jeho konáním).

Mějte se krásně, pište básně, ale i povídky, příběhy, cestopisy, fotografujte, soutěžte, komentujte, tipujte, zúčastněte se naší ankety (více zde), prostě buďte s námi. Ale hlavně - žijte aktivně, protože tahle země není jenom pro mladý!

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.7 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Fencak
Ja by som uz nedaval ziadny iny pohlad na ten strom, znizujete si tym hodnotu krasnej vitaznej fotografie, urcite ste na prvykrat vybrali najvydarenejsi zaber... tesim sa na dalsie nove fotografie
Ilona Kolářová
Ten strom je skutečně výstavní fotka.:)
Alena Tollarová
Kdo se chcete podívat, tak jsem dnes dala na FD jiný pohled na tento strom.
Libor Farský
Bezva, Alčo, krásný solitér
Anna Čípová
Paní Alenko, gratuluji.
Dana Kolářová
Paní Aleno, gratuluji k výhře v hlasování čtenářů.
Alena Vávrová
Ali, i tobě blahopřeji !
Alena Tollarová
Děkuji všem, komu se líbí moje fotografie a dali jí svůj hlas.
Elena Valeriánová
Aleno, gratuluji Ti k výhře i když jsem dala hlas jiné fotce. Bylo to těžké rozhodování.
Redakce i60
Hlasování čtenářů s přehledem vyhrála paní Alena Tollarová, která tak získává druhou cenu v této fotosoutěži. Gratulujeme!
Elen Zajíčková
Přidávám se ke gratulacím všem výhercům. Jsem ráda, že Portál žije hlavně něčím jiným, než jen výběrem modelek na přehlídky. Že je na Portálu spousta krásných žen, není snad jen můj postřeh a moje konstatování. To ví ostatně i redakce, která vyzvala modelky aby se představily,a taky modelky na přehlídku vybrala. Nejsem součástí redakce, Jako stylistka obleču kohokoliv, takže ne výběr modelek, ale výběr modelů je moje práce. To mám v kompetenci a snažím se to dělat nejlépe jak umím. Každá žena je pro mě tvořivou inspirací a tak se na nové dámy těším stejně jako kdykoliv na kohokoliv jiného dalšího. Každá akce je uspěch a není to samozřejmost.
Alena Tollarová
Paní Dagmar, v soutěži jsem napsala, že jsem borovici fotografovala u Vědomic. Když na snímku očima pojedete po levé straně kmenu, tak tam kousek té tabulky stojící u stromu vykukuje. Jinak já jsem ale fotila strom z druhé strany než je tabulka kvůli tomu žlutému kvítí. Dříve osamocený strom stával v poli, nyní je tam pastvina nebo louka, chcete-li. Jestli se Vám chce, zarolujte ve fotu dne do minulosti - tento strom jsem tam dávala už v zimě ve sněhu. Ale jestli je tam s tabulkou, to nevím. Zajeďte se na něj podívat, já ho mám ráda. A když už budete v Roudnici, zajděte k ZŠ Karla Jeřábka, je tam nádherný černý buk. Mějte se a třeba dejte vědět, až sem zase pojedete.
Dagmar Králová
Zajímalo by mne u snímku paní Tollarové, zda ten památný strom je označený cedulkou jako lípa nás v parku, která byla zasazena v roce 1968. Jezdíme často do Litoměřic a Roudnice, a tak by nás zajímalo, kde ten památný strom roste, abychom se na něj zašli podívat. Díky za odpověď paní Aleně.
Alena Várošová
Díky paní Jarmilo,ale vždyť na potálu je tolik krásných a zajímavých žen jak psala p.Zajíčková v modelkách a některé z nich byly už vybrány. Ještě že se představily a tím obohatily portál.
Alena Tollarová
Já myslím, že od redakce to byl správný tah na branku, když na příští přehlídku povolala výhradně modelky, které se nám po výzvě redakce představily svými články.
Jarmila Komberec Jakubcová
Přidávám se ke gratulaci paní Elence Valeriánové. Její foto "Uplakaná sedmikráska".je velmi pěkné.Trochu mně zklamalo, že mezi vybranými modelkami není paní Várošová. Doufám, že tam bude příště.
Hana Rypáčková
Ano, když se mi fotka líbí, klepnu na jméno a nic tam není o autorovi. Možná to není správné, ale už mě tak nezajímá, jako někdo, kdo napíše o sobě, svých pocitech a ukáže sérii fotografií z nějakého místa. Znám mnoho lidí, kteří dávají své fotky na všechna nádraží, do všech soutěží se hlásí a dokonce s nekvalitními fotkami z mobilů vyhrávají ceny\ třeba u moře s novinami, krémem, pivem v ruce- reklama cestovce atd/Tak je pochopitelné, že si vyberu obrázek , který by se mi líbil na kalendáři a připomínal mi přátelskou atmosféru webu..
Vanda Blaškovič
...a gratuluji Eleně !
Vanda Blaškovič
Můj hlas dávám : Jarmile Kostkanové, Jaro se blíží. Dovoluji si upozornit na fotku Jabloňový květ po dešti, Květa Novotná – 3 body, Májový den od Jany Š. – 2 body a Jaro jménem Leontýnka s nádherným zobrazením jara – 83 bodů. Některé, i další nevybrané fotky, byly opravdu nádherné, ale bohužel od autorů, kteří nechatují. Tím pádem jsou neznámí a tak celkem nemají šanci na hlasy od aktivních íčkařů. Což je celkem pochopitelné.
Radovan Cakl
Gratuluji Eleně k vítězství, i všem dalším výhercům a vybraným modelkám. Těžké rozhodování mezi tolika krásnými fotkami. V konečném výběru ze 2 fotek musel rozhodnout vrh třemi kostkami. Součet byl sudý, takže můj hlas patří snímku Chrpa Zdenka Karlíka.
Dana Kolářová
Blahopřeji všem vítězům a dávám hlas paní Miluši Převrátilové za snímek Krása květnových dní.
Miluše Hasenohrlová
Elenko gratuluji, umíš......Hlasuji pro chrpu pana Karlíka, taková krásná modř.....
Irena Drob
Všechny vybrané fotky jsou moc pěkné, těžko se vybírá, ale hlas dávám za zádumčivý snímek Marii Měchurové Schody do lesa
Lidmila Nejedlá
Obdivuji a líbí se mi spousta fotografií...Jarní les, Schody do lesa, Jaro, vidíme tě...hlas dávám Památnému stromu A.Tollarové, je tak sám a tak důstojný v probouzející se jarní krajině!
Hana Lancová
Tak jsem se poctivě prokousala všemi příspěvky až sem. Všem vítězům gratuluji. Redakci děkuji za správné rozhodnutí, co se týká podvodného hlasování. (Mně to také vrtalo hlavou a nejenom u této soutěže.) Výběru modelek tleskám, protože dámy měly odvahu jít s kůží na trh. Pokud se nestane nic nepředvídatelného s mojí maminkou, přijedu se do Pelleovy vily velmi ráda podívat. Svůj hlas dávám ve fotosoutěž isnímku paní Anny Čipové "Tam domov můj". Kompozičně se mi velmi líbí. Ale vybrané snímky jsou pěkné všechny. :-)))
Olga Štolbová
Gratuluji všem oceněným. Můj hlas patří snímku " Památný strom " Aleny Tollarové.
Eva Riedel
Jejda, teprve nyní jsem si uvědomila, že jsem ani nepoděkovala za výhru. To asi z toho překvapen :o) Ještě nikdy jsem nic nevyhrála, tak o to větší mám radost. Děkuji.
Naděžda Špásová
Blahopřání vítězům.
Elena Valeriánová
Facka před zrcadlem: dali.
Elena Valeriánová
Děkuji redakci za moudré rozhodnutí, nechtěla bych výhru podvodem a nechtěla bych být teď v kůži autorky clematisu. Za všechny hlasy, které jste daly mým fotografiím děkuji, velice si toho vážím, každý hlas mě potěšil. Výhra potěší, ale jen ta férová. Bylo to napínavé. Jani i ostatní děkuji za gratulace.
Helenka Červenka
Taky jsem ráda, že moderní technologie pomohla odhalit nepoctivce....a doufám, že to bude ohlídáno i u dalších soutěží, pro redakci palec nahoru!!!
Jan Raška
Více informací k fotosoutěži a také ke "hvězdičkování" najdete na chatu Redakce.
Alena Várošová
Děkuji redakci za toto správé rozhodnutí.ve výběru fotosoutěže,ovšem nesouhlasím ve výběru modelek,ale to je jiné téma do jiné rubriky.
Lenka Hudečková
Jsem moc ráda, že paní nepoctivá byla diskvalifikována a děkuji redakci, že tento problém vyřešila.. :-)
Ludmila Ottová
Dávám hlas paní Felixové za bledulku .... všechny jsou nádherné, těžko vybrat ....
Jana Šenbergerová
Elenko, jsem ráda, že byla vybrána tvoje fotografie, která tu navíc zastupuje i spoustu dalších, kterými oblažuješ naše oči i duši. Z dalších redakcí vybraných fotografií se těžko vybírá, protože se mi líbí všechny. Stromy miluji, ale svůj hlas dám tentokrát křehké bledulce paní Felixové, protože pro mě začíná jaro sněženkami a bledulemi. Modelkám a interpretům poezie a hudby přeji úspěšné vykročení do nové sezony. Blahopřeji vítězi KVÍZU a všem, kteří se tu snaží i pro nás ostatní, děkuji. :-)
Květa Novotná
Hlas dávám paní Aleně Tollarové a jejímu snímku Památný strom a sama jsem ráda za to, že se moje fotografie líbily a děkuji všem co mi dali hlas. Potěšilo mě to :-) Dobře, že nevyhrál někdo kdo se snažil podvádět a vítězná fotka vybraná redakcí se mi také moc líbí.
Miroslava Jachimová
Řekla bych, že stejné je to s hlasováním u fotografií "modelek".
Libor Farský
Blahopřeji redakci k tomuto, pro ni jistě nepříjemnému, rozhodnutí. Těším se na soutěž modelek a zvláště na doprovodný program. *****
Hana Rypáčková
Tleskám redakci a děkuji jí za rozhodnutí , po kterém si jí zase vážím.
Blanka Hlobilová
Můj hlas patří paní Aleně Tollarové a jejímu "Památnému stromu".
Jaroslava Korpášová
Můj hlas patří paní Tollarové a jejímu stromu.
ivana kosťunová
Dávám hlas Jiřině Votavové za krásný snímek Jaro je všude.
Blanka Hlobilová
Vážená redakce, tady byla porušena již základní pravidla soutěže / pořízený v letošním roce, musí být opatřen popiskem, kde bude uvedeno, kde a kdy byl snímek pořízen a uvede název snímku /. O hlasy šlo až poté. Bylo mi divné, jakým raketovým tempem přibývaly hlasy. To snad bylo jasné každému soudnému člověku. Nešlo vůbec o nějaký flashdisk! Myslím, že každému šlo o radost z dobré fotky. Co by na ta vaše pravidla řekl pan Pierre de Coubertin.
Jitka Chodorová
Blahopřeji Eleně k výhře, svůj hlas dávám Jiřině Votavové-Jaro je už všude Jsem ráda, že redakce reagovala na podvodnou fotku, ale já si myslím, že takových je tam víc, jen se tolik nečinili, takový počet hlasů u fotek v popředí není možné získat normální cestou, protože čtenáři měli omezený počet hlasů Již dávno jsem apelovala na to, aby se nepalcovalo, protože to není vůbec spravedlivé
Zuzana Pivcová
No, vida. A ono to nebylo poprvé, ale už i v různých předchozích soutěžích včetně Modelek. Někomu je asi jedno, že získá něco nepoctivě. Hlavně, když získá. Tak uvidíme příště, pokud nějaké bude.
Redakce i60
Dobrý den, našim IT kolegům se dnes podařilo získat důkazy proti porušení pravidel soutěžící, která získala ve fotosoutěži nejvíce hlasů, a to hlasováním přes mobilní přístroje (včera jsme tyto důkazy neměli). Paní Jakubíkové jsme již oznámili, že její výhru stornujeme pro porušení pravidel. Čtenářům a hlavně spoutěžícím se omlouváme. Text článku upravujeme. Děkujeme za pochopení.
Alena Várošová
Nelíbí se mi jednání redakce, Když sama ví,že jde o podvod,že jsou hlasy podvodem získané a fotka nedodpovídá pravidlům a regulmí soutěže.Potom je zbytečné nějaké soutěže pořádat.A nelíbí se mi další věci o kterých bych zatím pomlčena. Svůj has dávám Vandě Blaškovič s výhledem na Prahu.
Blanka Hlobilová
Vítězce gratuluji! S druhým místem absolutně nesouhlasím / nesplňoval ani jednu podmínku soutěže, foto rozmazané /. Jak jsem již psala, mám na balkoně, jsou již nasazena poupata ale ještě nekvete!!!!! Pěkný podvod na poctivé dopisovatele. Redakce může být na sebe hrdá !
Zdeněk Karlík
Já také blahopřeji Elen k výhře,svůj hlas dávám A.Tollarové. Ještě k tomu hlasování: PO začátku hlasy přibývaly tak nějak normal- např- 14, 26 , 59, atd a najednou 300, 359,atd , no tak si říkám tady to začíná smrdět zas nějakým podfukem. Myslím, že loni to bylo něco podobné ?
Eva Riedel
Gratulace samozřejmě všem vítězům. Ale co nechápu a čemu nerozumím, jak mohl zvítězit snímek Clematis?! Vyjádření, že redakce nechtěla měnit pravidla po skončení soutěže opravdu nerozumím. Pravidla byla jasně dána na začátku soutěže, pokud si vzpomínate několik z nás ještě psalo aby se o pravidlech ujistilo. Foto Clematis nesplňuje od začátku ani jedno pravidlo, to viděly všichni a o kvalitě snímku ani nemluvě. Myslím, že by si tuto ocenění zasloužila jiná fotka, byla jich tam halda a daleko kvalitnějších. Má vůbec v tomto případě se účastnit dalších soutěží?
Danuše Onderková
Elenko , zasloužíš si to, tvé fotky jsou úžasné, zato ať se na mne nikdo nezlobí, ale nepochopím jakým způsobem mohl Clematis získat tolik bodů, neostrý a poloviční květ. Bylo více krásnějších fotek.
Jitka Valachovičová
také dávám hlas za Památný strom - Aleně Tollarové***
Dagmar Bartušková
Dávám hlas za Památný strom od Aleny Tollarové.
Alena Tollarová
Můj hlas patří - mimo soutěž - Siestě paní Bartošové. Moc mi tu totiž chybí.
Hana Rypáčková
Zapomněla jsem dát hlas Tak to činím: Památný strom Aleny Tollarové. Nevím, jestli jsem kompetentní hodnotit fotky, ale když už jsou tak nastavena pravidla, využiji toho. Jsem zvědavá, jak neostrý Clematis vyjde v kalendáři íčka 2017...Možná, že ho nějaký expert vylepší, že se budeme, divit. :-) ♥♥♥ "Létu zdar"/podle stejných pravidel?/
Jarmila Komberec Jakubcová
Můj hlas Vanda Blaškovic - vítězům gratuluji
Marie Novotná
Vítězům gratuluji. Můj hlas : Alena Tollarová-Památný strom.
Ilona Kolářová
Hlas ode mě paní Alence Tollarové za foto Památný strom. :)
Květa Křivohlávková
Já dávám hlas Památnému stromu paní Tollarové
Miroslava Jachimová
Za mne dostává hlas Alena Tollarová - Památný strom
Lenka Hudečková
Hlas dávám Alence Tollarové za Památný strom :-)
Lenka Hudečková
Elenko, moc a moc gratuluji, taktéž dalším výhercům, Jituš V. :-) a ostatním. A jdu ještě vybrat výherce..
Vladka Steinová
Dobrý den, gratulace všem a hlas dávám Vandě Blaškovič za snímek Jaro, vidím tě.
Květoslava HOUDKOVÁ
Zdravím a blahopřeji všem výhercům. Fotky jsou "pastvou pro oči i myšlenku" = jako amatérs. foto-nešikovi se mi líbí všechny - proto nehlasuji. U "í"čka nejsem dlouho a tak jsem se rozhodla postupně shlédnout všechny stránky fotogalerie ( jsem u 50. str., ale vydržím až do poslední!)
Anna Čípová
Gratuluji všem výhercům, zvláště pak Elence. Hlas dávám paní Felixové - U potoka seděla, do čisté vody hleděla.
Libor Farský
Blahopřeji Elence, od začátku co tu jsem obdivuji její fotky s výstižnými a mnohdy rozvernými texty. Svůj hlas dávám dnes neobvyklé kompozici Václavy Felixové - U potoka seděla ...
Jitka Mošovská
Blahopřeji výhercům a hlas dávám Jiřině Votavové - Jaro je už všude.
Marie Magdalena Klosová
Gratuluji výhercům a těším se na 1. módní přehlídku v tomto roce. mm
Alena Vávrová
Elen, blahopřeji, tvoje uplakaná sedmikráska byla i moje favoritka. Blahopřeji i ostatnímvýhercům. A jelikož tu předmětnou borovici znám, několikrát jsem ji už míjela cestou, tak dávám také svůj hlas fotu Al. Tollarové: Památný strom.
Dagmar Králová
Také gratuluji paní Valeriánové jako zkušené fotografce k výhře a hlasuji pro kompozičně zajímavý snímek paní Václavy Felixové - U potoka seděla .... 8-)
Elena Valeriánová
Připojují se s blahopřáním pro všechny výherce.
Elena Valeriánová
Děkuji všem za gratulace. Jsem překvapená, protože i když mně se fotka Uplakaná sedmikráska líbila, dostala "jen" 40 hlasů. Je těžké vybrat z tak pěkných fotek tu jedinou, měla bych více favoritů. Ale hlas mám pouze jedena tendávam Anně Čípové Tam domov můj. Pravidla daná na začátku soutěže by se měla dodržet.
Jiřina Votavová
Ve Fotosoutěži moc blahopřeji paní Eleně a vítězům ostatních soutěží. Všem, kteří do Fotosoutěže přispěli podle pravidel stanovených redakcí děkuji. Snad si je při příští soutěži přečtou a budou dodržovat opravdu všichni, i redakce. Také chci ocenit "Skokana Fotosoutěže", fotku paní Milušky H. s názvem "Jaro jménem LEONTÝNKA" se svými 83 hlasy! Hlas dávám fotu Památný strom od Aleny Tollarové. Já bych ho nazvala více jarněji, třeba Jaro pod památným stromem. (Ještě mimo hlasování se mi líbí foto Krása květnových dní od Miluše Převrátilové a plno dalších nevybraných fotografií.) Paní Jarmile děkuji za důvěru a hlas. :-)
Marta Nosková
Gratuluji Eleně a nadále ji přeji hodně krásných záběrů a dobré světlo! Líbí se mi vybrané finálové fotky a svůj hlas dávám : Václava Felixová - U potoka seděla, do čisté vody hleděla.
Marie Seitlová
Dávám hlas Památnému stromu A. Tollarové.
Jarmila Fialová
Eleně gratuluji,její fotka v soutěži i ostatní jsou krásné,ale jestliže je v pravidlech uvedeno,že " Každý snímek, pořízený v letošním roce, musí být opatřen popiskem, kde bude uvedeno, kde a kdy byl snímek pořízen ",tak by redakce měla na splnění podmínek trvat a neodměňovat toho,kdo to nesplní.To není změna pravidel po ukončení soutěže. Svůj hlas dávám Jiřině Votavové - Jaro je už všude
Soňa Prachfeldová
Elenko, gratuluji - krásný jarní snímek . Ostatním výhercům také blahopřeji. Finálové fotky jsou skvělé, bohužel mohu jen jedné dát hlas a ten dávám snímku : Jaro, vidíme Tě ! -autorka Vanda Blaškovič
Helenka Červenka
Gratulka vítězům a hlas pro Památný strom od Aly Tollarové
Eva Mužíková
Elen, uplakaná sedmikráska se právem stala vítězkou, moc gratuluji. Svůj hlas do dávám Alence Tolarové a jejímu " Památnému stromu".
Zuzana Pivcová
Mám velkou radost, blahopřeji všem, nejvíce Eleně! Jako další výherkyni pak za sebe vybírám Álu Tollarovou a její Památný strom.
Dagmar Bartušková
Gratuluji Eleně a také těm, kteří vyhráli v ostatních soutěžích.
Eva Balúchová
A ještě jsem zapoměla pogratulovat všem vybraným modelkám a popřát hodně úspěchů a radost z přehlídky.Bohužel,zase Praha,takže nic pro mě.
Hana Rypáčková
Blahopřeji všem vítězům a těším se na Elenky uplakanou sedmikrásku v kalendáři.
Alena Várošová
Elenko, ze srdce Vám přeji oprávněnou výhru ve fotosoutěži.Dále gratuluji všem co vyhráli v produktové soutěži
Marie Seitlová
Gratuluji Elence a i ostatním v produktové soutěži.
Eva Balúchová
Hned jsem vybrala fotku Památný strom a to jsem ani nevěděla kdo je autorem.Takže ode mne má bod Památný strom - Alena Tollarová.
Danuše Onderková
Výhercům gratuluji, dále dávám svůj hlas Aleně Tollarové - Památný strom
Alena Tollarová
Eleno, moje blahopřání patří Tobě a Tvé krásné fotografii. Rovněž blahopřeji výhercům produktových soutěží a soutěže foto dne. Pokud budu moci, na první letošní přehlídku se přijedu podívat. A konečně musím přiznat, že jsem moc ráda za tu krásnou starou borovici rostoucí na nyní kvetoucí pastvině a přála bych jí víc než těch 11 hlasů, co dostala od čtenářů v soutěži.
Anna Potůčková
Blahopřeji výhercům a můj hlas odevzdávám Alena Tollarová - Památný strom
Eva Balúchová
Gratuluji všem vítězům.