Je jaro, rozkvetla mi lampa!
FOTO: autorka

Je jaro, rozkvetla mi lampa!

24. 5. 2016

Tuhle lampu mám již hodně dlouho. Její teplé světlo dovede navodit v pokoji příjemnou atmosféru, ale už mi za ta léta trochu zevšedněla. S radostí jsem uvítala návod na takovou zvláštní obnovu. Stačilo vybrat z mé více než čtyřicetileté sbírky hromádku barevných knoflíků. A s tavnou pistolí si dovedu už také poradit.

Nejdříve jsem si na horní části lampičky knoflíky trochu rovnoměrně uspořádala podle barev a velikostí a postupně je od středu nalepila. Pak přišly na řadu boční části. Vše jsem nechala pěkně zaschnout a pak už jsem se nemohla vynadívat na tu změnu. Lampa prostě rozkvetla! A co teprve večer, když jsem ji rozsvítila.

Všem šikovným íčkařkám posílám foto a vřele doporučuji, pokud máte někde odloženou nějakou okoukanou a trochu ošuntělou lampičku, zkuste si ji ozvláštnit, třeba těmi knoflíčky, a ona vám za to rozkvete, jako to dokázala ta moje.

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu