Slintáček k televizi
Ilustrační foto: ingimage.com

Slintáček k televizi

30. 6. 2016

Rozhodla jsem se, že si ke sledování televize pořídím slintáček. Jakmile totiž televizi otevřu, někdo vaří. Je to nějaká mánie. Kdo nevaří, v televizi účinkovat nemůže.

Vaří šéfkuchaři, ale i úplní začátečníci, kteří se teprve vařit učí. Lákají do televize každého, kdo vařit chce. Sedím tedy u televize, slintáček pod bradou a tiše žasnu. Jak je možné, že za celý život (a že jsem se toho hodně navařila), jsem o takových dobrotách neslyšela, natož abych je viděla, nebo snad ochutnala?

Sliny tečou, protože reflex je reflex, a já přemýšlím, kde se ty luxusní potraviny vlastně berou. Kde se dají koupit? No, někde se určitě koupit dají, ale pro většinu lidí jsou finančně nedosažitelné. Je  to vlastně takové moderní mučení pro ty, kteří tyto potraviny v životě neochutnají, protože na ně finančně nedosáhnou, a to nemluvím jenom  o nás starších.

Proč se to dělá? Co tím vlastně televize chce říci? Nemusím se na to prý dívat. Na co se ale vlastně dívat mám, když to je všude. Když se nevaří, objeví se alespoň na vaření reklama. Nevím, proč si takové mučení necháme líbit a  a proč nejdeme do ulic protestovat. Televize má přece lidi bavit a ne mučit.

Asi se musíme vzbouřit a nebo televizi neotvírat a podívat se do lednice, co si uvaříme z těch zbytků, co tam najdeme.

No nes.....vás to taky?

 

 

 

Hodnocení:
(4.8 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.