Fotbalovým šampionem je Portugalsko, ceny za tipovačku získá 5 soutěžících!

Fotbalovým šampionem je Portugalsko, ceny za tipovačku získá 5 soutěžících!

10. 7. 2016

Francie pláče. Její fotbalový tým před domácím publikem ve finálovém zápase Mistrovství Evropy neuspěl a podlehl Portugalsku v prodloužení 0:1. Francie přitom měla vítězství na dosah, když v poslední minutě normální hrací doby zastavila střelu Francouze Gignaca portugalská tyč!  

Nebyl to nijak úchvatný zápas, rozhodně v semifinálových duelech se hrál pohlednější fotbal, každopádně byla to Francie, která měla více ze hry a v průběhu zápasu si vypracovala mnohem více šancí než soupeř. Jenže gól se Francouzům dát nepodařilo,a tak zápas šel do prodloužení. V něm jakoby měli více síly Portugalci, byli o málo aktivnější a po přímém kopu za chybně odpískanou ruku dokonce nastřelili břevno. Za tři minuty však Portugalci skutečně udeřili, když ve 109.minutě vstřelil jediný gól zápasu Eder. Tento gól doslova zmrazil francouzský tým, který se pak už nedostal k vyloženým šancím a s přibývajícími minutami svazovala Francouzům nohy nervozita.

Pohár pro nejlepší fotbalový tým Evropy zvedli nad hlavu Portugalci.

A jak dopadla fotbalová tipovačka?

Na vítězství Portugalska si nevsadil v úvodu tipovací soutěže žádný soutěžící, a tedy 10 bodů za tuto tipovací příležitost nezískal nikdo. Poslední tipy nakonec vynesly do vedení hned pět soutěžících, když tři z nich získali na pomyslném třetím místě stejný počet bodů.

Zde jsou vítězové, kteří získají čelové svítilny Petzl Tikkina:

Jakub Pospíšil: 89 bodů
Fotbal Družec: 80 bodů (žádáme soutěžícího pod tímto pseudonymem, aby zveřejnil své skutečné jméno)
Alena Vaníčková, Štefan Šuhajda, Jitka Chodorová: 76 bodů.

Konečnou tabulku tipovací soutěže najdete zde.

Gratulujeme nejen vítězům, ale i všem ostatním soutěžícím, kteří se naší tipovačky zúčastnili. Po měsíci fotbalových klání a vypisování tipů je tedy konec. Tím ale soutěžení ani tipování sportovních výsledků na portále i60 nekončí. Přihlásíme se u další velké sportovní události 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
LENKA VORÁŘOVÁ
Malinko se zpožděním gratuluji všem oceněným a je super, že už se nemusí při shodném počtu bodů o cenu losovat :)
Jakub Pospíšil
Velice povedená tipovačka, moc se mi líbila, děkuji redakci a už se těším na další.
Lenka Hudečková
gratuluji vítězům
Alena Tollarová
Blahopřeji úspěšným tipujícím.
Marie Seitlová
Blahopřeji výhercům.
Dana Kolářová
Blahopřeji vítězům a děkuji redakci za prima zábavu.
Dagmar Králová
Je dobře, že redakce přidala další ceny pro třetí místa a nemusí se o ně losovat. 8-) V dlouhé soutěži byly vždy včas opraveny a upraveny výsledky.
Jitka Chodorová
Též gratuluji všem výhercům, a jsem ráda, že jsem to dotáhla na pomyslnou bednu. Moc mě potěšil fakt, že existují lidé, kteří mi to přáli.
Alena Vaníčková
Gratuluji všem, já mám samozřejmě velkou radost.
Jarmila Jakubcová
Moc a moc gratuluji všem vítězům a tak jako Vanda i já mám velkou radost, že Jitka Ch. je mezi vítězi.
Jana Šenbergerová
Gratuluji vítězům a obdivuji všechny tipující, kteří vydrželi až do konce.
Vanda Blaškovič
Gratuluji všem vítězům a zejména Jitce Ch. Ve Fotu dne můžete rovnou zasednout a oslavovat !! Víno se donese, co by dup..:)
Jana Šenbergerová
Já dnes budu fandit Jitce a jen tak mimochodem Francouzům. Koukám na Tour de France a koukám!, jakými krásnými místy cklisté projíždějí. Teď jsou v Andoře. Tam by se mi líbilo, ale Francie je také krásná. Takže ZDAR!
Dagmar Králová
Je dobře, že redakce umožňuje start v tipovačce pod přezdívkami - jako je Fotbal Družec a zúčastní se i lidé se zahraničními jmény Željko a podobně. Soutěž je o to pestřejší :-) Překvapivých výsledků na mistrovství Evropy bylo hodně, a tak je opravdu náhody mít hodně správných tipů.
Dana Kolářová
Zdar!