Známe všechny vítěze fotosoutěže Obrázky léta!
FOTO: Hana Rypáčková

Známe všechny vítěze fotosoutěže Obrázky léta!

13. 9. 2016

I když rtuť teploměru v posledních dnech šplhá až k tropické třicítce, astronomické léto se nezadržitelně blíží ke svému konci. A ke svému konci dospěla i naše fotosoutěž Obrázky léta. Po celé tři měsíce jsme se mohli kochat krásnými fotografiemi letní přírody, dozrávajícího obilí, barevných květů, ale i snímků hor či moře. Zkrátka, bylo z čeho vybírat.

Bohužel, i tentokrát se v soutěži objevila řada snímků, jejichž autoři nesplnili pravidla soutěže - některým fotografiím chyběly popisky, především údaj o místu, kde byl snímek pořízen, někdy autoři vložili do soutěže fotografie pořízené v předchozích letech. A tak se některé krásné snímky do hodnocení redakce kvůli nesplnění pravidel nedostaly.

Redakce nakonec vybrala jako vítězné tyto dvě fotografie, krásně vystihující atmosféru i sílu okamžiku:

Hana Rypáčková: Západ slunce

Marta Nosková: Prázdninové dobrodružství

O třetím vítězi měli hlasováním rozhodnout sami soutěžící fotografové. Po šesti hlasech získaly tyto snímky:

Marie Novotná: Jediný

Elena Valeriánová: Mlhavé Jesenické ráno

Všem čtyřem vítězným fotografkám pošleme velkokapacitní flashdisk. Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast. Už nyní se můžete těšit na fotosoutěž Obrázky podzimu a zimy, kterými doplníme chystaný kalendář na rok 2017. V kalendáři se objeví nejen vítězné fotografie, ale i další snímky, které se v soutěži objevily.

 

Prázdninové dobrodružství

                                                                                                Marta Nosková: Prázdninové dobrodružství

 

Jediný

                                                                                                                                 Marie Novotná: Jediný

 

Mlhavé ráno

                                                                                                  Elena Valeriánová: Mlhavé jesenické ráno

 

Vyhodnocení dalších soutěží

Skončila také jedna z našich produktových soutěží, ve které jste mohli hrát o balíček kosmetiky Sebamed Q10. Los určil tyto vítězky: Věra Štěpánková, Pavla Klasová a Radka Rokošová. A jako každou neděli večer jsme vylosovali i vítěze vědomostního kvízu - tentokrát se štěstí usmálo na pana Pavla Noska. Gratulujeme vítězům!

Milé čtenářky, milí čtenáři, užívejte si posledních letních dní, načerpejte energii ze sluníčka a nezapomeňte ani na váš portál i60.

Tahle země není jenom pro mladý!

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Žichovská
Blahopřeji k vítězství ve fotosoutěži Hance R., Martě N., Marii N., Elen V. Krásné fotky. A děkuji za hlasy pro Letní ráno Aničce Č., Soně P., Martě N. a Hance R. , od dobrých fotografek to potěší dvojnásob.
Soňa Prachfeldová
Blahopřeji Maruško, Elenko - píšu po druhé nevím, že se to ztratilo - děkuji za hlas paní Králové a Dance zmrzlince a všem fo´tografům, kteří přispěli do této soutěže přeji dobré světlo !
Libuše Hvězdová
Bylo v této soutěži hodně pěkných fotek, těžký výběr. Výherkyním blahopřeji a blahopřeji i těm, kteří se "jen" zúčastnily, bylo to krásné pokoukání.
Alena Tollarová
Všechny výherní fotky jsou krásné a jejich autorkám patří moje blahopřání! Pěkných bylo daleko víc, nechtěla bych být v kůži porotce. Zaznamenala jsem, že i moje pěšinka měla odezvu a všem, komu se líbí, děkuji. A hurá do podzimní nálady.
Marie Magdalena Klosová
Krásné fotografie! A upřímné gratulace vítězkám! mm
Elena Valeriánová
Za sebe mockrát děkuji všem, kerým se fotka líbila. A gratuluji ostatnim výherkynim. Je krásné, že se můžeme prostřednictvím fotek dělit o krásu. Je tu mnoho krásných fotek. Všem přeji DOBRÉ SVĚTLO.
ivana kosťunová
Mlhavé jesenické ráno jsem tipovala taky, Jediný byl mezi těmi, mezi kterými jsem se rozhodovala. Konkurence je tu opravdu veliká, nechtěla bych být v pozici porotce
Alena Vávrová
Všem výherkyním též blahopřeji a přeji i nadále Dobré světlo!
Jarmila Komberec Jakubcová
Velká gratulace všem - jedna fotka lepší než druhá.
Květa Novotná
Všem výherkyním blahopřeji a děkuji těm, kterým se líbily moje fotografie. Je to pro mě čest udělat svými snímky jen tak radost. Vítězné fotky si výhru určitě si zaslouží. Vlastně by si to zasloužilo hodně fotek ze soutěže ,ale všichni vyhrát nemůžeme.
Marie Bartošová
Další dvě fotky si výhru zaslouží, gratuluji. Paní Pivcové děkuji za přízeň, ale tyhle fotky byly zkrátka lepší ( a myslím, že jich bylo i víc). Teď nás čeká další výzva . PODZIM !
Věra Lišková
Gratuluji k vítězství, všem čtyřem autorkám krásných fotek.
Zdenka Jírová
Gratuluji všem vítězům , ať si své vítězství náležitě užijí.
Helenka Červenka
Gratulka vítězné čtyřce a všem íčkovým fotografům přání spousty zdařilých záběrů ať už ve fotosoutěžích nebo ve fotu dne.
Marie Novotná
Děkuji všem.
Eva Mužíková
Elen i Maruško, i vám patří moje gratulace....
Radovan Cakl
Blahopřejeme všem čtyřem výherkyním, zasloužily si to svými snímky. Gratulujeme i redakci za elegantní a rozumné rozhodnutí ocenit obě autorky, vybrané spolusoutěžícími.
Marie Seitlová
Gratuluji všem výherkyním, můj typ vyšel.
Eva Balúchová
Vyřešili jste to dobře,všechny 4 fotografky si výhru zaslouží a já jim ji moc přeji.
Anna Čípová
Všem gratuluji a výhru si určitě užijete. A dobré světlo.
Danuše Onderková
Všem čtyřem velká gratulace
Jana Šenbergerová
Blahopřeji všem výhercům a radost z výhry jim upřímně přeji. I mně se vybrané fotografie moc líbí.
Zuzana Pivcová
Sama jsem vybrala paní Bartošovou, aby tam byla fotografie zlatého květu zblízka, ale vám oběma výhru přeji, protože vaše fotky patřily k těm, u kterých jsem při průběžném sledování setrvala déle. Gratuluji všem!
Redakce i60
Přátelé, pokud jsme dobře počítali, paní Marie Novotná a paní Elena Valeriánová získaly shodný počet hlasů - šest. Rozhodli jsme se, že nebudeme losovat a výhru pošleme oběma dámám. Gratulujeme!
Dana Kolářová
Blahopřeji všem vítězům a ve fotosoutěži dávám hlas fotografii Jediný......od Marušky Novotné.
Hana Rypáčková
Marto, také jsem to tak měla. Gratuluji vylosovaným soutěžícím k výhrám a já za sebe mám radost. Vybrala jsem po dlouhém uvažování deset fotek a napsala si je na papírky. Vylosovala jsem Letní ráno Zdeny Žichovské. Doufám, že i z ostatních se v kalendáři nějaká objeví. Bez pěšinky, obilí, levandule a vody by to ani nebylo léto.
Ladislav Vesecký
Polovina léta bohužel za námi !!! Od Libuše Heulerové
Marta Nosková
No, to jsem z toho paf... včera jsem se dívala na vyhodnocení Fotosoutěže a dnes jsem úplně náhodou zjistila, že redakce udělala změnu a vybrala moji fotku Prázdninové dobrodružství. Mám z toho radost a děkuji. Svůj hlas dávám fotce "Letní ráno" Z. Žichovské. Hodně nápadů a DOBRÉ SVĚTLO přeji všem fotografům na íčku
Radovan Cakl
Gratuluji Hance a Martě, jejich snímky patřily k mému užšímu výběru. Jako 3. vybírám Mlhavé Jesenické ráno Eleny Valeriánové (když už nemohu přidat Letní ráno Z. Žichovské). Opravdu těžké rozhodování.
Alena Vávrová
Snímku Hanky R. jsem fandila, její vítězství mne těší a srdečně blahopřeji oběma výherkyním. I když se fotek soutěžních fotek zdánlivě sešlo méně, stejně je to těžká práce určit další fotku - třetí v pořadí. Jelikož jsem sama také fotila Öresundský most jako umanutá, dávám svůj hlas Marušce N. - pro její foto Jediný.
Libuše Hvězdová
Blahopřeji všem třem vítězkám. Líbí se mi samozřejmě více fotek, vybrala jsem jich deset a pak jsem postupně vylučovala. Moc se mi líbí foto od Jitky Peterkové - Čekání na rákosníčka a dávám jí hlas.
Květa Novotná
Gratuluji vítězkám a vsoutěži bylo jako vždy plno krásných fotek. Tak dávám svůj hlas snímku Slunečnice od Libuše Hvězdové, protože pro mě je léto neodmyslitelně spjato právě se slunečnicemi. Neřeknu Vám proč. Bylo by to totiž dlouhé vyprávění co by stejně nikoho nezajímalo a tak prostě Slunečnice.
Helenka Červenka
Hlasuji pro Jediný od M.Novotné - most mezi Švédskem a Dánskem jsem viděla na vlastní oči a opravdu je tak krásný. Ale emotivně mi nejvíce letně připadá Pěšinka v obilí od A.Tollarové - a teď babo, vybírej :-)
Jitka Peterková
Gratuluji :-)
Naděžda Špásová
Gratuluji vítězům.
Elena Valeriánová
Marie Novotná: Jediný, gratuluji vítězkám a raduji se s nimi.
Alena Várošová
Gratuluji vítězům.Fotku Hanky jsem tipovala hned a kdyby šlo všech 10 hlasů,tak ji je ráda dám.Šly jen dva.ji Díávám hlas Marii Bartočové Zlaté léto,líbí se miStředomoří od Vandy B. Soni P Večerní scenérie,p.Kutílek má nádherné fotky a mnoho ostatních.Bylo to hodně těžké vybrat ty nejkrásnější.
Miluše Hasenohrlová
Gratulace vítězům a dávám hlas snímku Aleny Vávrové : Levandulová...
Hana Lancová
Gratuluji výherkyním a hlas dávám snímku Vlastimila Reitermana: Babočka bodláková.
Soňa Prachfeldová
Gratuluji Hance a Martě a ostatním výhercům. Svůj hlas dávám : Letní ráno od Z.Žichovské
Ilona Kolářová
Dávám hlas Léto v Telči - Jitka Peterková.
Anna Čípová
Gratuluji paní Hance a Martě. Svůj hlas dávám Zdence Žichovské - Letní ráno.
Eva Krausová
Mě se nejvíce líbilo foto Zvědavá... od Evy Jiříkové/nesplnilo podmínky?/, pokud kvůli nesplnění podmínek nemůže být vybráno, tak pak Pěšinka v obilí od Aleny Tollarové.
Lenka Hudečková
Mně se nejvíce líbí Mlhavé jesenické ráno od Eleny Valeriánové :-). Hance a Martě gratuluji :-)
Jitka Valachovičová
Je zde plno krásných fotek - těžko vybírat, ale přeci jen Zlaté léto, M.Bartošové. Obě dalším vítězkám velká gratulace!***
Dagmar Králová
Gratulace oběma vítězkám a dávám autorský hlas paní Soně Prachfeldové - Večerní scenérie. Mnoho snímků potěilo oko i duši, ale jen některé mohou být na prvních třech místech. Nevadí - nefotíme přece pro ceny, ale pro radost a potěšení.
Marie Bartošová
Velká gratulace vítězným fotografkám. Nejvíc ,,letně" se cítím na Pěšince v obilí od A.Tollarové a u moře v Letním prázdninovém ránu ve Středomoří od Vandy Blaškovič, proto hlasuji pro ně.
Zdenka Žichovská
Dávám hlas Marii Bartošové - Zvlnění
Eva Mužíková
Za mne dávám hlas Eleně Valeriánové-Mlhavé jesenické ráno. Všem výhercům upřímně blahopřeji...
Marie Novotná
Všem vítězům gratuluji.Hlasuji pro Mlhavé Jesenické ráno od E.Valeriánové.
Redakce i60
Ano, snímek Zvědavá od paní Jiříkové opravdu nesplnil pravidla soutěže - nebylo uvedeno datum pořízení fotografie, proto jsme vybrali jiného vítěze.
Jarmila Fialová
Zvědavá je krásná fotka stejně jako Zamyšlená od stejné autorky,ale ani u jedné není uvedeno,KDY byla fotka pořízena.Líbí se mi: Mlhavé jesenické ráno Elena Valeriánové
Marie Seitlová
Gratuluji výherkyním a hlasuji pro Jediný od M. Novotné nebo Mlhavé Jesenické ráno od E. Valeriánové.
Jiřina Votavová
Všem vítězům ještě gratuluji. :-)
Helena Votíková
Hlasuji pro foto Marie Novotné, Jediný .......Ale mám i další tipy. Vítězům gratuluji.
Jiřina Votavová
Jako aktivní účastnice fotosoutěže Obrázky léta dávám svůj hlas fotografii paní KVĚTY NOVOTNÉ: UPLAKANÁ PRINCEZNA.
Danuše Onderková
Redakce měla těžkou práci, ale vybrala opravdu nádherné fotky, vítězům blahopřeji a jako třetí se mi líbí Večerní scenérie Soňa Prachfeldová
ivana kosťunová
Elena Valeriánová- Mlhavé Jesenické ráno. Ale minimálně 5 dalších ( p. Bartošová, p.Kutílek, p. Žichovská, p. Jiříková, p. Květa Novotná) . Nemohlo by jich vyhrát více ?
Ilona Kolářová
Zvědavou jsem tipovala i já. :)
Zuzana Pivcová
Omlouvám se - Marie Bartošová: Zlaté léto.
Zuzana Pivcová
Fotky jsou nádherné a vybrat třetí vítěznou je pro mě nálem zrada na ostatních. :-) Tak snad zvolím jako kritérium pro výběr odlišnost snímku - máme tu krajinu, živočišnou říši, tak já dám makrosnímek paní Marie Bartošové Žlutý svět.
Jarmila Komberec Jakubcová
Gratuluji vítězkám, opravdu nádherná fota, obě by se mi líbila v kalendáři na příští rok. Myslím, že naši fotografové jsou fakt dobří.