Brána do světa zralé krásy
FOTO: Miluše Převrátilová

Brána do světa zralé krásy

23. 9. 2016

Kdo se byl osobně podívat na módní přehlídku v Písecké bráně, ten má slova potvrdí: modelky předvedly nejen úžasné modely, ale především profesionální výkon! Elegantní, šarmantní, sebevědomé... těch přívlastků by se našlo mnoho. Zkrátka módní přehlídka měla šmrnc.

Zasloužila se o to naše dvorní módní stylistka Elen Zajíčková, která vybrala dámám outfity přesně ladící k jejich postavám i naturelu. A tak nebylo divu, že vystoupení modelek doprovázel téměř po celou dobu aplaus publika.

Dámy prezentovaly podzimní kolekci velikostí 42-58 butiku Ulla Popken a butiku Újezd No. 13, který se specializujíe na dovoz nových i secondových modelů z Anglie.

Líčení zajistila Pavla Zajíčková, kosmetická poradkyně a vizážistka Mary Kay. Modelky učesaly studentky ze Středního odborného učiliště služeb Praha 9 pod odborným vedením pana Romana Maďara.

Modelkám a realizačnímu týmu věnovala dárkové balíčky společnost CHARISMO (ryze česká značka parfémů).

O doprovodný program se skvěle postaral Veteran bicycle club Zbraslav. 

Ale škoda slov, atmosféru módní přehlídky našeho projektu i60 Senior Fashion nejlépe představí fotografie paní Miluše Převrátilové.

 

 

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.