Barvy podzimu: příběh na padesát slov.
FOTO: autorka

Barvy podzimu: příběh na padesát slov.

28. 9. 2016

To malíř podzim začal s paletou si hrát, však neví, jakou dát, na listy, stromy, na trávy, co choulí se tu u strany. Tak koukám, že červená mu letos chybí, to asi teprve možná zjistí, co zbarví listí do ruda. Jen plody rudé na pokraji lesa, ach to je krása.

Hodnocení:
(4.8 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milena Mejsnarová
Každá roční doba má své kouzlo a barvy. Ale podzim je asi ze všech barev nejvíc hřejivý a laskavý.A je to moc hezká a milá prezentace.Díky
Hana Rypáčková
To je Marie milé /Maruško napsat se bojím/ jak jsi to popsala a viděla...Až mlhy pořádně zabarví listy. Jen nad vodou se jim to díky vlhku daří.
Zdenka Jírová
Vtipné a hezké fotky.
Lidmila Nejedlá
Maruško, krásně sis pohrála s podzimem. A těch fotek! Šikovné dílko na 50 slov.
Eva Balúchová
U nás příroda nečervená,nežloutne,ale schne.
Marie Novotná
Děkuji.Elen,Ty a ukecaná? Jarko,té smůly byla přímo putýnka,tak doufám,že už zůstane jen ta v lese a polapená.A tak těch 50 slov je až až.Snad se začne příroda trochu červenat a bude veseleji.
Jitka Chodorová
To se ti Maruško moc povedlo, podzim v nás vyvolává nostalgii, ale i vzpomínky, a jeho barvy nás dokáží nejen potěšit, ale i roztesknit. Ty jsi to vtěsnala do 50 slov, a to velmi pěkně. Děkuji.
Alena Vávrová
Začátek podzimu bývá krásný, ale stejně nás ladí do nostalgie, ať chceme, či nechceme. Já ti, Maruško, rozumím...
Jaroslava Handlová
"Polapená smůla v pavučince" je hodně neobvyklá, tak ať tam pěkně zůstane a na Tebe ať usedne štěstíčko, Maruško. Mně se líbí jak 50 slov, tak i fotkami ztvárněné barvy podzimu.
Elena Valeriánová
Taky s úžasem pozoruji podzimní proměnu v přírodě. Mně by však padesát slov na vyjádření této krásy nestačilo. Jsem ukecaná a Tebe Maruško obdivuji. Fotky jsou výmluvné.
Zuzana Pivcová
Podzim jako malíř si s tím určitě nějak poradí, ale ne každý by si, Maruško, poradil s vyjádřením vlastního pocitu z té krásy, jako Ty.
Dagmar Bartušková
Podzim mívá různé podoby, mně se fota líbí. A ta "padesátka" slov také.
Ilona Kolářová
Moc se mi líbí úvodní fotka, na podzim jako vyšitá.
Eva Krausová
Marie N., neřekla bych, že snímky nejsou pozitivně naladěné, ostatně on podzim bývá zádumčivý...Jako i naše životy občas.
Marie Novotná
Děkuji za komentáře.Určitě nebudu zkoumat kdo a kolik dal hvězdiček.Toto je z mých téměř denních procházek a momentálních nálad a pocitů.Jsem si vědoma,že nejsou pozitivně naladěné.Ale i to je život.A věřte,nebo ne
Marie Seitlová
Maruško moc pěkně jsi popsala nastávající podzim a zvládla jsi to jen 50 slovy. Fotky krásně zachycují toto období.
Eva Krausová
Aleno V., 5 hv. jsem dala snímkům, co fotil můj kamarád Luky, niko-li sobě, protože se mi líbí. A protože se mi líbil i výlet s ním. Zážitky jsou o prožitcích a pocitech, ne jen o snímcích. Myslím, že to moc dobře ví i paní Marie. Tak zkuste vnímat vše kolem sebe laskavěji a bude pak i Vám lépe na duši...
Alena Várošová
Maruško,moc hezky napsané a fota podzimu máte krásná,úžasná jako každá Vaše fotka..Nechápu,jak Vám někdo za tyto fotky tam může dát 3* a sobě 5*.Je to normální,asi ne..... Hezký večer.
Eva Krausová
Marie, fota se mi líbí sice jen některá, ale to není vůbec podstatné, líbí se mi jak vnímáte barvy podzimu a k tomu slov netřeba. Jen umět procítit okamžiky v přírodě, to je to, oč tu běží.