Elegance pro plnoštíhlé
Ilustrační foto: pinterest.com

Elegance pro plnoštíhlé

7. 10. 2016
Módu zpravidla předvádějí štíhlé ženy. Ty silnější mají smůlu. Najít v agenturách a módních časopisech krásné fotky, na kterých by byly skvěle oblečené plnoštíhlé či silné ženy, je zkrátka obtížné.
 
Není divu, návrháři sázejí na hubené modelky, protože vymýšlet pro ně oblečení je prostě jednodušší. Na hubené dívce výstřední kousek vypadá vždy lépe, sluší jí i obyčejné džíny. Když je však žena poněkud kypřejší, chce to do výběru oblečení zapojit rozum a fantazii. Džíny musí perfektně sedět, jinak se silné partie ještě zvýrazní. Stejné je to s šaty, tričky. 
 
Nakupování se mnohdy mění v trápení. A inspirace chybí. Takže se točíme v začarovaném kruhu. Mnohé silné ženy se z něj snaží vystoupit tak, že tvrdí: Nás móda nezajímá, stejně pro nás nic pěkného není a nikdo na nás nemyslí. Je to znát i v diskusích k našim módním tématům. Dost často se tam objeví lehce jízlivé poznámky typu: Tak ukažte něco i pro ženy normální, ne pro vyhublé modelky.
 
Tak tady je malá inspirace, tentokrát oblečení předvádějí ženy s normálními tvary. 
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu