Meditace na téma: Asi to čeká všechny

Meditace na téma: Asi to čeká všechny

15. 10. 2016

Nedávno jsem se zamyslela nad tím, jak se všechno mění. Je to na pováženou a jsem trochu rozzlobená. Jak to, že se mi prodlužují vzdálenosti? Úsek k obchodu jsem dříve došla za kratší dobu než dneska. Dnes mi to trvá dlouho, a když do toho obchodu dojdu a nakoupím, tak těch pár kousků nákupu je daleko těžších než dříve (že jsou dražší, to už pomíjím).

Koupím si noviny a zjistím, že je tisknou s menšími písmenky. Prosit lidi, aby mluvili zřetelně, je zbytečné. Všichni mluví tak potichu, že jim nerozumím. Je pravda, že bych si stejně nepamatovala, co by mi řekli, i kdybych je slyšela. Oblečení se vyrábí tak těsné, hlavně v pase a na stehnech, že je to hrozně nepříjemné. Raději si tedy nic nekoupím a navléknu si tepláky, které mě netlačí.

Lidé mého věku jsou mnohem starší než já. Tuhle jsem potkala jednu známou a tak strašně zestárla, že mě nepoznávala. 

O tomhle všem přemýšlím, když se ráno umývám. I ta zrcadla nedělají tak dobrá, jako před lety. Tu osobu v tom zrcadle totiž nepoznávám, ale umyju ji.

Hodnocení:
(4.7 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

britrodukt.png

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA