Radosti slavných: Miroslav Vladyka
FOTO: archiv České televize

Radosti slavných: Miroslav Vladyka

29. 10. 2016
Radost mám pokaždé, kdy si vyrazím na nějaký výšlap do přírody. Nezáleží na tom, kde. Můj zatím nejvyšší byl mezi Jižním sedlem a ledovcem Khumbu v Himaláji na Everestu ve výšce sedm tisíc metrů nad mořem.
 
Stejně tak se ale těším i na každý výlet v naší zemi, kterou považuji za moc krásnou. Myslím, že je důležité, abychom ji stále poznávali, chránili, a proto jsem měl radost, když mě oslovili tvůrci cestopisného cyklu Klenoty naší krajiny. Už jsem uváděl první sérii, teď bude Česká televize vysílat druhou.
Na natáčení jsem se moc těšil. Projeli jsme krásná místa, Litovelské Pomoraví, Bílé Karpaty, skalní labyrinty Broumovska a Labských pískovců. Byli jsme na hřebenech Jeseníků, na Kokořínsku a na spoustě dalších nádherných míst naší země. Snažili jsme se zachytit různé podoby české krajiny od lužních lesů před skalní města po vysoká pohoří. Krásnější práci si neumím představit.
 
Velká radost to byla a doufám, že se cyklus Klenoty naší krajiny bude líbit i divákům. 
 
Radosti slavných
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA