Radosti slavných: Miroslav Vladyka
FOTO: archiv České televize

Radosti slavných: Miroslav Vladyka

29. 10. 2016
Radost mám pokaždé, kdy si vyrazím na nějaký výšlap do přírody. Nezáleží na tom, kde. Můj zatím nejvyšší byl mezi Jižním sedlem a ledovcem Khumbu v Himaláji na Everestu ve výšce sedm tisíc metrů nad mořem.
 
Stejně tak se ale těším i na každý výlet v naší zemi, kterou považuji za moc krásnou. Myslím, že je důležité, abychom ji stále poznávali, chránili, a proto jsem měl radost, když mě oslovili tvůrci cestopisného cyklu Klenoty naší krajiny. Už jsem uváděl první sérii, teď bude Česká televize vysílat druhou.
Na natáčení jsem se moc těšil. Projeli jsme krásná místa, Litovelské Pomoraví, Bílé Karpaty, skalní labyrinty Broumovska a Labských pískovců. Byli jsme na hřebenech Jeseníků, na Kokořínsku a na spoustě dalších nádherných míst naší země. Snažili jsme se zachytit různé podoby české krajiny od lužních lesů před skalní města po vysoká pohoří. Krásnější práci si neumím představit.
 
Velká radost to byla a doufám, že se cyklus Klenoty naší krajiny bude líbit i divákům. 
 
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Krausová
M. Vladyku mám ráda, cestopisy také. Zvláště o naší zemi.
Jarmila Komberec Jakubcová
Líbí se mi cestopisné pořady o naší zemi.
Květoslava HOUDKOVÁ
Zopakuji to, co jsem před časem uvedla pro téma "Kde domov můj" - VYZNÁNÍ ČR: "Mám ráda českou zem a líbí se mi všude, kde právě jsem. Je mi líto, že již nestihnu být tam, kde ještě být bych chtěla - život nestačí, aby byla shlédnuta celá!"
Alena Vávrová
Toto všechno je také moje parketa a v TV jsou to mnou nejvíce sledované pořady. A Mir. Vladyka je dobrý průvodce krásami naší země.
Jana Šenbergerová
Také se mi tyto cykly o naší zemi moc líbí. I to, jak jsou komentovány.
Lenka Hudečková
Dneska jsme viděli pořad z Blanska, moc pěkný byl :-) a Mirka mám ráda, je to takový milý medvídek :-)
Zuzana Pivcová
Všechny dosavadní cykly o naší zemi, které jsem viděla, se mi líbily. Věřím, že tento nebude výjimkou.
Jiří Hudeček
Ano tyto pořady sleduji a moc se mi líbí.Dnešní byl velice zajímavý.
Ilona Kolářová
Takové pořady sleduji ráda.
ivana kosťunová
Také se těším

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu