Oceňujeme nováčky roku 2016
Ilustrační foto: Anna Čípová

Oceňujeme nováčky roku 2016

18. 12. 2016

S koncem roku nastává čas bilancování. Jaký byl rok 2016 na potále i60? Rozhodně povedený!

Po celý rok připravovala redakce čtenářům celou řadu soutěží - od příběhů na nejrůznější témata, přes recepty, kvízy, produktové soutěže až po fotosoutěže. V průběhu roku jsme rozdali téměř dvě stovky nejrůznějších cen jako knihy, DVD, flashdisky, ale i pobytové zájezdy. Během posledních dvanácti měsíců došlo na stránkách www.i60.cz k řadě vylepšení, zjednodušili jsme přihlašování, žádosti o přátelství, zavedli hodnocení fotografií dne a připravili speciální Vyhledavač odkazů, které mohou pomoci seniorům v nouzi. A od prosince visí na portále unikátní adventní kalendář se zajímavými slevami různých produktů.

 

Jiříková                                                                                                Eva Jiříková: Poklady naší přírody

 

Oceňujeme nováčky roku 2016

Za poslední rok se zaregistrovalo na portál i60 kolem tisíce nových čtenářů, většína z nich soutěží ve vědomostním kvízu, ve fotosoutěžích, anebo si jen čtou příspěvky jiných čtenářů, ale jsou mezi nimi i takoví, kteří se již představili vlastní tvorbou - povídkami, básněmi, příběhy či fotografiemi.

Redakce vybrala čtyři čtenáře, kteří se zaregistrovali na portál i60 v roce 2016, zapojili se k aktivním přispěvovatelům a obohatili náš portál o zajímavé příspěvky. Jsou jimi paní Drahomíra Stínilová, která na portál i60 napsala řadu reportáží, tipů na výlety, ale i básní, paní Anna Čípová, která jistě potěšila mnoho čtenářů svými cestopisy a fotoreportážemi, paní Eva Jiříková, která často uchvátila čtenáře úžasnými snímky v sekci Foto dne a pan Oldřich Čepelka, který se představil nejen svými básněmi, ale i vtipnými příběhy ze života, glosami či dokonce anketami, zpracovanými pro tento seniorský magazín. Všem čtyřem nováčkům pošleme jako poděkování malý dárek.

Dále děkujeme za celoroční práci naší redakční radě ve složení Jana Šenbergerová, Alena Tollarová, Zuzana Pivcová, Radoslav Cakl, týmu, který se staral o naše modelky, především pak Elen Zajíčkové, Daniele Havlasové a Haně Lancové a paní Miluši Převrátilové, která módní přehlídky nafotila. Poděkování zaslouží také paní Marie Novotná, která opět po celý rok ukládala snímky ze sekce Foto dne na Rajčeti. A velký dík patří samozřejmě všem aktivním čtenářům - autorům krásných příspěvků a fotografií, ale i těm, kteří po celý rok organizovali pro své přátele nejrůznější srazy, výlety či setkání. A určitě děkujeme i těm čtenářům, kteří se na portál i60 rádi vracejí třeba jen proto, aby si přečetli nové články, fotoreportáže či poezii.

Vítězové našich pravidelných soutěží

Na závěr jako každou neděli jsme vylosovali vítěze našich pravidelných soutěží. Ve vědomostním kvízu měla tentokrát při losování štěstí paní Jitka Valachovičová. Balíček zubní péče Zendium získává paní Miroslava Matoušková. Až do konce roku budete moci soutěžit o kosmetické balíčky značky Dermacol. A pokračuje také literární soutěž na téma "Můj zážitek roku 2016", jehož dva vítězové s nejzajímavějším příběhem získají velkokapacitní flashdisk. Více informací o této soutěži najdete na tomto místě.

dermacol

Milé čtenářky, milí čtenáři,
přejem vám všem krásné prožití posledního adventního týdne a hlavně hezké a klidné svátky vánoční! Rozhodně se s vámi ale dnes neloučíme, i v průběhu svátků budete na adrese www.i60.cz nacházet nové příspěvky i fotografie a na přelomu roku vás seznámíme s dalšími novinkami, které pro vás chystáme.

Tahle země není jenom pro mladý!

 

 

 

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.6 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Jiříková
Moc děkuji za ocenění, omlouvám se za opožděnou reakci, pomalu a postupně se proklikávám stránkami a postupně pronikám do tajů tohoto portálu. Líbí se mi čím dál víc.
Libuše Hvězdová
Blahopřeji všem oceněným, je fajn být na íčku !
Marie Ženatová
Jsem moc ráda, že jsem celý portál i60 objevila, jsem mezi Vámi moc ráda a také všem zde ze srdce přeji spokojené, požehnané, pohodové a třeba letos i sněhobílé vánoce...
Helenka Červenka
Jsem ráda, že jsem íčkač a že to tady žije!!!!!!!!
Jaroslava Handlová
Blahopřeji jak oceněným nováčkům, tak redakční radě, celé redakci a všem, kteří se nějakými aktivitami podílejí na skvělé úrovni celého portálu i60. Mám radost z přátelského prostředí zde a úplně všem přeji pohodové vánoce a hodně zdraví.
Naděžda Špásová
Gratuluji oceněným.
Hana Rypáčková
Gratuluji a Evy příroda a Aničky fotky a zapojení se do íčka vyzdvihuji. Díky celé redakci i s radou za jejich práci . Také všem lidičkám tady, že mám kam nakouknout a počíst si , podělit se o radosti i starosti.
Dana Kolářová
Blahopřeji nováčkům a děkuji redakci za magazín i60.
Eva Mužíková
Všem oceněným gratuluji..
Libor Farský
Mé poděkování patří redakci, redakční radě a všem, kteří přispívají svojí troškou k potěšení čtenářů. Krásné svátky vánoční a hodně dobrých nápadů v r.2017 :-)
Elena Valeriánová
Moc gratuluji všem oceněným, ale především Tobě milá Aničko Čípová. Jsem ráda, že se s námi dělíš nejen o krásné fotografie, ale i o zážitky formou psaných zážitků. Redakci děkuji za skvělou práci a svatou trpělivost. Ať žije i60.cz!!!!!!!
Jana Šenbergerová
Těší mě, že mohu být součástí tohoto portálu. Všem, kteří se k němu připojili nebo připojí, přeji, ať i jim přináší do života zpestření a radost. Těm, kteří ho obohacují svými příspěvky děkuji, ale i těm, kteří si je prohlížejí nebo čtou a také píšou komentáře. A redakce má můj obdiv za neutuchající snahu a trpělivost, kterou tomuto portálu věnují. Všem přeji krásné vánoční svátky, pohodový konec roku a hodně štěstí v tom novém. :-)
Marie Seitlová
Blahopřeji všem oceněným.
Anna Čípová
Děkuji redakci a redakční radě, že íčko je. Jsem mile překvapená, že patřím mezi aktivní nováčky roku 2016. Ostatním oceněným a vítězům gratuluji.
Libuše Křapová
překlep - těm :-)
Libuše Křapová
Blahopřeji všem oceněným, nováčkům i těem už usazeným :-)
Alena Tollarová
Všem oceněným blahopřeji.
Hana Práglová
Také blahopřeji a všem přeji klidné dny!!
Zuzana Pivcová
Všechny novinky oceňuji, nové čtenáře vítám a těm po právu oceněným blahopřeji.
Danuše Onderková
Výhercům blahopřeji a přeji hodně úspěchů i pevné nervy redakci i redakční radě.
Alena Vávrová
Blahopřeji a děkuji všem, včetně redakce!
Marie Novotná
Všem vyjmenovaným i těm ,kteří pomáhají , veliké díky za tento portál.Výhercům blahopřeji a oceněným přeji ten nej..dárek.Zaslouží si ho.
Jarmila Komberec Jakubcová
Všem velká gratulace a poděkování