Malůvky
Ilustrace: Ilona Kolářová

Malůvky

2. 1. 2017

Maluju, maluju obrázky...

Určitě to znáte. Sedíte, koukáte na televizi, posloucháte rádio nebo s někým telefonujete a před vámi na stole leží papír. Vezmete do ruky tužku a zničeho nic začnete po něm čmárat, co vás napadne. Od nejrůznějších čar a  jednoduchých tvarů po složitější obrazce. No a já popadnu pastelky (pokud mi je manžel důkladně neuklidí), připevním papír na podložku a tvořím malůvky. Je to vlastně obdoba antistresových omalovánek s tím rozdílem, že si musím vymyslet navíc motiv a tvary.

V mém případě se nejedná o nic těžkého, snažím se především kombinovat barvy. Fascinují mě jasné, zářivé. Nikdy dopředu nevím, co se mi vyklube pod rukama, a mám obrovskou radost, když se objeví i jednoduchá postavička. Nejlepší je, že občas neodhadnu barvy, poněvadž maluji převážně večer při televizi a svítím malým světlem, které zkresluje. Ráno se pak nad svým dílkem nestačím podivovat. Většinou však bývám spokojena.

Zatím mám malůvek málo, ale doufám, že se postupně začnou rozrůstat.

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.