Místo mého srdce: Český Krumlov
FOTO: autorka

Místo mého srdce: Český Krumlov

1. 3. 2017

Vždycky jsem si myslela, že město Olomouc, kde jsem se narodila, je pro mne nejhezčí místo. Postupem let jsem objevila spoustu krásných míst v naší České zemi i s její krásnou přírodou.

Byla jsem několikrát i v zahraničí, ale vždycky jsem tušila, že jsem ještě nepotkala Místo mého srdce. Samozřejmě jsem jich měla více, ale o tomto kousku země jsem slyšela často a toužila jsem se sem podívat. Přání se mi splnilo a já okouzleně vstupovala do Českého Krumlova v Jižních Čechách, který je mimořádným architektonickým skvostem a je zapsán na listině světového kulturního dědiství UNESCO. Toto magické město splnilo všechny mé představy a ještě více. Procházeli jsme uličkami, fotografovali a nemohli jsme odtrhnout oči od té krásy.

Pak jsme navštívili i přehradu Lipno, kde jsme byli ubytovaní v kempu, České Budějovice a zámek Hlubokou nad Vltavou. V rámci dovolené jsme měli  dostatek času si vše pořádně prohlédnout a prožít si pěkné dny. Někdy bych se do tohoto kraje ještě ráda podívala, vždyť jsem zde zanechala část svého srdce.

P.S. Bohužel, další fotky mi nejdou vložit.

Místo mého srdce
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Zavřít reklamu