Tip na výlet: do konce soutěže o krokoměry zbývají dva týdny
Ilustrační foto: Pavel Vysloužil

Tip na výlet: do konce soutěže o krokoměry zbývají dva týdny

14. 5. 2017

Ještě dva týdny zbývají do konce naší soutěže s názvem "Tip na výlet." Soutěžící mají za úkol popsat vybrané zajímavé místo v České republice nebo i v zahraničí, které stojí za to vidět. Znáte takové místo? Co bylo na něm zajímavého? Popište jej ostatním čtenářům. Vyhrát můžete digitální krokoměr! Více informací o soutěži včetně pravidel najdete na tomto místě.

Milovníci sportu i napětí mohou nyní soutěžit v naší Hokejové tipovačce. V ní si zatím nejlépe vede pan Otakar Štolba, který dosud získal 56 bodů. Mistrovství světa v hokeji, na jehož výsledky se tipuje, potrvá ještě týden. Do konce tipovačky tedy rozdáme ještě téměř 100 bodů.. A tak neváhejte a připojte se také. Není třeba žádný vklad, můžete jen vyhrát. Tipovat můžete třeba hned, a to zde.

Každý den můžete odpovídat na otázky ve vědomostním kvízu, který pro vás připravujeme již pátý rok. Z úspěšných soutěžících vždy na konci týdne vylosujeme vítěze, který získá od redakce DVD nebo knihu. Tentokrát měla při losování štěstí paní Jana Kovářová. Cenu od redakce dostane také pan Dalibor Marounek, a to za Počin týdne, který udělujeme za jeho článek Vlaštovičníkový olej - účinný prostředek proti klíšťatům. Je vidět, že vhodnou ochranu proti klíšťanům hledá hodně lidí, tento příspěvek si do dnešního večera přečetlo 43 760 čtenářů. Gratulujeme!

A malý dárek pošleme také paní Heleně Červenkové, která reagovala na naše téma týdne a poslala příspěvek o šití. Na příští týden jsme pro vás připravili téma "Kdy jít do penze?", na které opět můžete reagovat svými články. Těšíme se na ně! A těšíme se i na vaše nové fotografie v sekci Foto dne či ve fotosoutěži "Obrázky jara".

Pište, fotografujte, cestujte, bavte se. Prostě, mějte se krásně!  Vždyť tahle země není jenom pro mladý!

 

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Všem vítězům gratuluji a oceňuji, že se na "íčku" je pořád na co těšit. :-)
Eva Balúchová
Kdo vyhrá v soutěži Tip na výlet,to je celkem jedno.Důležité je,že jsme se dozvěděli o dalších krásných místech.Určitě si některé vyberu k návštěvě.Gratuluji Janě,Daliborovi i Heleně.
Zuzana Pivcová
Myslím, že taková pestrost pro čtenáře se zase všude nevidí. A všem, kteří k té pestrosti přispívají za sebe, patří dík a vítězům gratulace.