Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

5. 6. 2017

Nádraží v malé vesnici

zvířátko lesní běžící

Areál pily za rohem

Po žluté do Zahrádek  jdem......

 img-2.jpg

 

Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Kolářová
Ještě jsem chtěla dodat, že po žluté turistické značce se dotanete do Zahrádek u České Lípy.
Ilona Kolářová
Odtajňuji nádraží: Je to Srní u České Lípy. Až následně jsem si uvědomila, že jsem nakreslila spíš kolouška než srnku. Ale mám radost, že jste uhodli. :))))
Jana Šenbergerová
Než jsme prošli všechny obce stejného jména, chvíli nám to trvalo, ale koloušek je koloušek, takže bylo jasné, že Zaječí to není. :-)
Lenka Hudečková
že by to bylo na mojí milované ...., 4 psímenka, zvířátko i houby souhlasí...pila může být ta ukázková, podle jednoho pána nazvaná...
Zuzana Pivcová
Ten název podle lesní zvěře a navíc jen na 4 písmena mi naskočil, ale netušila jsem, že obcí stejného jména je u nás několik. Úspěšný byl až třetí pokus.
ivana kosťunová
Lopatov neznám, ale vůně dříví mi tuto stanici evokuje. Prochází tudy cyklostezka. Možná to není oficiální cyklostezka, ale dobře se tam jezdí na kole. Došla bych tam i pěšky.
Mirek Hahn
Hned mi bylo povědomé, byl jsem tam párkrát.... Ale znám ho pod krycím názvem Lopatov. Traduje se, že na blízké pile vyráběli pouze násady k lopatám.
Jana Kovářová
Obec na 4 písmena, 66 obvatel, nadmořská výška 277 metrů a je součástí jedné obce.
Anna Čípová
Nápověda na jedničku s hvězdičkou. Našla jsem hned.