V hotelu Thalasia na Mar Menor pohladí tělo i duši
Ilustrační foto: Delfin travel

V hotelu Thalasia na Mar Menor pohladí tělo i duši

3. 8. 2017

Všichni to známe. Jsme unavení, občas máme starostí nad hlavu a energie nám mává odněkud z dálky. A v takových chvílích nastává čas na dovolenou. Pokud toužíte hlavně po klidu a příjemném koupání, je pro vás Mar Menor s léčivými bahenními lázněmi tou pravou destinací. Pusťte si naše nové video z hotelu Thalasia a podívejte, jak si brzy můžete užívat i vy!

Krásné letovisko San Pedro del Pinatar u laguny Mar Menor je proslulé po celém světě díky místním bahenním lázním. Vždyť už staří Římané uměli využít bohatství laguny k léčení celého těla. Zdejší slaná voda je známá pro svou vysokou koncentraci solí a minerálů a není divu, že oblast dostala dokonale padnoucí přezdívku – „Mrtvé moře Evropy“. Na vlastní kůži se zde můžete přesvědčit, jak bahenní procedury ozdravují a omlazují nejen pokožku, ale pohladí i lidskou duši unavenou naší zrychlenou civilizací.

K dokonalé dovolené je potřeba nejen krásná destinace, ale i komfortní hotel, kde se budete cítit jako v bavlnce. A přesně to do puntíku splňuje 4* hotel Thalasia Costa de Murcia. Největším lákadlem je unikátní lázeňská zóna, která je pro všechny klienty hotelu po celou dobu pobytu zdarma. Až nebudete mít chuť ležet u moře nebo se oddávat bahenním procedurám u laguny Mar Menor, je na čase odpočinout si ve vířivce. Nebo si raději necháte namasírovat záda pod termální sprchou? To už necháme na vás!

V našem novém videu se skvělí herci Jarka Zimová a Martin Hruška vžili do role turistů a natočili pro vás ukázku toho, jak si s cestovní kanceláří Delfín travel můžete užít dovolenou v Mar Menor. Tak si uvařte dobrou kávu a užijte si naše video!

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Novotná
Paní Jarmilo děkuji za info a odpověď. Ale do Mnichova je to pro nás trochu z ruky. Moraváci létají raději z Vídně, nebo Bratislavy. Ale příští rok bych se tam určitě chtěla podívat.
Jarmila Komberec Jakubcová
Já jsem na Menor Maru byla s partou nadšenců z Domažlic.Oganizují si to sami a letenky kupují už rok předem cca v říjnu.Tesy objednají přes známé, kteří tam žijí a 14 denní pobyt vyjde na cca 9tis.Kč bez jídla.Jídlo je ve Španělsku stejně drahé asi jako u nás.Létá se z Mnichova. Vše perfektně organizované včetně autobusů.
Dana Novotná
Taky bych se tam chtěla podívat, ale s CK Delfin travel určitě ne. Mají všechny zájezdy předražené. Ale zajímá mě, přes jakou CK jste tam jela Vy. Nebo jenom objednala apartmán a letenku, a jela sama?
Jarmila Komberec Jakubcová
Na Mar Menoru jsem byla cca 5x a určitě se tam příští rok vrátím. Jezdím do apartmánů Tesy, kde si sama vařím a jsem v blízkosti jak mrtvého moře, tak Středozemního (přejdu jen ulici). Vypučím i na celý pobyt kolo - všude jsou kvalitní cyklostezky hned vedle komunikací.Mrtvé moře má báječný přístup - jen jemný píseček a velmi teplá voda. Všude je totiž max. pod kolena. Před loni mi ale život otravovalo velké množství medúz. V blízkosti Tes je naleziště černého bahna (zbytek po činnosti odsolovacích zařízení) a i bahno stříbrné, které je spíše na atopické ekzémy.