Fotoreportáž: Módní přehlídka v Písecké bráně
FOTO: redakce

Fotoreportáž: Módní přehlídka v Písecké bráně

12. 9. 2017

Příjemné odpoledne v objetí módy prožili všichni účastníci módní přehlídky našeho portálu i60.cz, která se opět po roce konala v krásných prostorách Písecké brány na Praze 6 v rámci akce Babí léto v pohybu.

Sedm modelek a jeden model (Marie Magdalena Dufková, Jarka Kulová, Anna Chalupová, Anna Mrázková, Jarmila Ponikelská, Jaroslava Eremiášová, Mirka Burešová a Jiří Smola) předvedli pod taktovkou stylistky Elen Zajíčkové kolekci Butiku Martina a second-handového řetězce Textile House.

Módní přehlídku pak zpestřilo taneční vystoupení Máří Magdaleny Dufkové, finalistky evropských soutěží ve společenském tanci, kterou provedl pan Zdeněk Zuna. Všichni "účinkující" sklidili bouřlivý potlesk publika.

Jak vypadaly naše modelky? Rozhodně skvěle, což nejlépe potvrdí fotografie.

Děkujeme modelkám za krásnou prezentaci zralé módy a všem, kteří se podíleli na organizaci akce - Elen Zajíčkové, vizážistce Pavle Zajíčkové, kadeřnicím ze SOU Praha 8 a také partnerům - společnostem Dermacol a Rosa Graf, které věnovaly modelkám dárkové balíčky. a společnosti Mounfield za poskytnutá vína účinkujícím a organizátorům. 

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu