Portál i60 má novou redakci na Staroměstském náměstí
FOTO: Pražské kreativní centrum

Portál i60 má novou redakci na Staroměstském náměstí

29. 10. 2017

Na prestižní adrese, doslova pár kroků od Staroměstského orloje, se usídlila redakce portálu i60. Přesné místo je Staroměstské náměstí 4, 3. patro, místnost 308.

Dům U zlatého rohu, ve kterém nás nyní najdete, nedávno zrekonstruoval pražský magistrát a zřídil v něm Pražské kreativní centrum. Kromě Skautského institutu tu mají své kanceláře například start-up Air Ventures, informační centrum o vzdělávání EDUin, sdružení Pragulic či iniciativa Prázdné domy. A nově také redakce portálu i60. Prostory nového centra je možné si pronajmout i na jednorázové akce, například výstavy či projekce. 

Jsme moc rádi, že se nám podařilo získat prostor na tomto úžasném místě. Chceme být více v kontaktu s našimi čtenáři, rádi bychom tu pořádali nejrůznější společenské, ale i vzdělávací akce. Můžeme prozradit, že v přípravě už je výstava fotografií a počítáme i s módní přehlídkou v rámci našeho projektu i60 Senior Fashion.

Milé čtenářky, milí čtenáři, až se budete toulat Prahou, zavítejte i k nám. Protože ale občas býváme v "terénu", raději svou návštěvu předem ohlaste na i60@i60.cz.

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.8 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.