Zařizujete obývák? Nechte se inspirovat trendy v interiérovém designu
Ilustrační foto: www.dona-shop.cz

Zařizujete obývák? Nechte se inspirovat trendy v interiérovém designu

1. 11. 2017

Abyste měli krásný moderní obývací pokoj, nemusíte nutně utratit majlant. Stačí pečlivě vybírat a nenechat se odradit předraženým nábytkem. Pokud nemáte estetické cítění a smysl pro kombinování barev, nezoufejte. Tento článek vám nejen prozradí, jaké jsou nejnovější trendy v interiérovém designu, ale poradí vám také s výběrem obývací stěny. 

Dejte šanci volnému prostoru

V současné době je velmi moderní mít v bytě minimum nábytku a hodně volného prostoru. To platí samozřejmě i o obývacích pokojích. Tento způsob bydlení má srozumitelné odůvodnění. Obývák by měl disponovat maximální užitnou plochou. Je to z toho důvodu, že takové místnosti jsou méně náročné na údržbu. Díky menšímu množství nábytku se vyhnete lapačům prachu, jako jsou všelijaké dekorace, sošky a dříve tolik oblíbené vitrínky s porcelánem. Stejně tak byste se měli zaměřit na materiály a krytiny, jež jdou snadno vyčistit. Proto jsou dnes v oblibě podlahové krytiny, které se dají snadno ošetřit. Zapomeňte na semeniště alergenů v podobě koberců a potahů s vysokým chlupem. Stejně tak uděláte lépe, zvolíte-li jednoduchou stěnu do obýváku. Levné obývací stěny můžete vybírat například v internetovém obchodě dona-shop.cz.

Jak na výběr obývací stěny

Dominantou obývacího pokoje je obýváková stěna. Jestli jste zastáncem moderního bydlení, zapomeňte na masivní dřevěné vitríny a skříně. Vybírejte jednobarevné kousky, které se dají sladit s podlahou a výmalbou zdí. Pakliže váš obývák disponuje bílými zdmi, bude se k němu hodit téměř jakýkoliv kus nábytku. Důležité je, aby se netloukla obývací stěna vzorem podlahy. V zásadě platí, máte-li světlou podlahu, pořiďte se tmavší nábytek a naopak. Světlá, nebo dokonce bílá obývací stěna opticky zvětší prostor pokoje, je proto vhodná zejména do menších bytů.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Bude podle vás Roman Prymula lepším ministrem zdravotnictví než Adam Vojtěch?

Rozhodně ano

19%

Myslím, že ano, Adam Vojtěch byl opravdu slabý

15%

Nevím, to se uvidí

18%

Myslím, že ne, Vojtěch nebyl špatným ministrem

26%

Rozhodně ne,

22%