Pozvánka na předvánoční posezení
Foto: archiv autorky

Pozvánka na předvánoční posezení

14. 11. 2017

Vánoce se blíží a než vstoupíme do roku 2018, mohli bychom zavzpomínat společně na ten letošní rok. Ráda bych se s vámi sešla na předvánočním posezení.  Měl by někdo nápad, kde se v Praze sejít? Jde jen o to, že v prosinci bude více takových předvánočních rezervací, tak abychom si to pojistili včas. Ještě jsem se nestačila zúčastnit tolika akcí, které už máte za sebou, ale z vyprávění jsem usoudila, že jste se sešli před vánoci v hojném počtu a výborně se bavili.  

Navrhovala bych pátek 8.12 v 16 hod, myslím, že by to bylo lepší takhle na začátku prosince, potom by to bylo asi pro mnohé časově náročnější. Pomohu v zajištění, případně zajistím, jakmile se včas dohodneme.

Pište, navrhujte, těší se na vás Hana

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Zatím nikdo nepsal, že by nepřijel (Ája nebude), tak počítám, že se sejde 13-15 lidiček. Ahojky zítra!
Jitka Hašková
Za mně to platí a už se těším.
Hana Rypáčková
Jedu k prasátkům v jedenáct a tak tam budu ve dvě.Kopíruji : doufejme, že se setkáme v této sestavě: Jitka H., Zuzka P.?, Věra J., Olinka Š., Lidmila N., Ája?, Marta N.(2x), Karel H.?, Hana N., Hana R., Hana Č. a Hana P., A Mirka neví...Platí to???
Alena Tollarová
Tak už zítra?! Má někdo představu, kolik lidiček se k prasátkům chystá?
Hana Polednová
K připomínce Karla sděluji: je vidět, že máte všichni daleko větší zkušenosti při společných setkáních než já, která jsem s Vámi ještě nikdy nebyla. Scházela jsem se jen s pár přáteli na pivních čtvrtcích. Co se týče středečního posezení. V restauraci nemáme separé místnost, budeme pouze v odděleném koutu. Vzhledem k tomu, že už tam nějaká setkání proběhla, máte větší přehled, co se tam smí a co nám dovolí. Také jde o to, jestli se tam nezměnil majitel a personál. Doufejme, že si nemyslí, že tam přijde skupina tichých a pospávajících důchodců. Podle toho. co píšeš Karle, to vypadá na pořádný mejdan.
Karel Hyndrák
Milá Hano! Zapomněla jsi napsat, jestli budeme sedět v separé místnosti (hudební nástroje, zpěv až řev), nebo normálně mezi místními iteligenty. Já jak přijdu někam s banjem (nemluvě o harmonikářce Jitce), tak se to vždycky zvrhne ve zpěv a nemírné pití. Např. repertoár: "Šel dráteník po ulici...", atd. Kompletní zpěvník je ke stažení: http://www.skolime.cz/wp-content/uploads/2017/09/Pisnicky_CZ-hospodske-a-lidove_A5.pdf
Hana Polednová
Skvělé, přibývá nás a už se nám to blíží....huráá...!
Miroslava Jachimová
Zatím to vypadá, že bych se také mohla zúčastnit, ale u nás člověk nikdy neví.
Hana Rypáčková
Myslím, že tak kolem poledne bych se objevila v redakci.Ještě někdo?Nebudou už nějaké kalendáře i k mání tam?
Helenka Červenka
Popřeju vám pěkné posezení. Asi si bude muset moravská část udělat nějakou slezinu v Ostravě. O to víc se budu těšit na celoíčkovou slezinu do Plzně.
Hana Čadová
Kdo nechce přestupovat a bloudit v metru, tak z IPP také tramvaj č. 10, 16 do stanice Flora. Ale v metru se přestup hlásí!
Alena Tollarová
Jestli se mi povede vyměnit pravidelnou hlídací středu, tak dorazím také.
Dagmar Bartušková
Milá Hano, je mi velmi líto, ale v tu dobu budu úplně jinde. Mrzí mě to, ale pevně věřím, že se příště uvidíme. Od půlky prosince jsem v Praze. Přeji vám všem skvěle prožitý sraz. Pozdrav všem.
Zuzana Pivcová
Pevně doufám, že přijdu. :-)
Hana Polednová
Tak přátelé, máme zajištěnu rezervaci na 6.12. od 14.00h v restauraci u "Tří prasátek", takže se můžeme těšit na příjemně strávené odpoledne. Těším se, že poznám nové tváře a doufejme, že se setkáme v této sestavě: Jitka H., Zuzka P.?, Věra J., Olinka Š., Lidmila N., Ája?, Marta N.(2x), Karel H.?, Hana N., Hana R., Hana Č. a Hana P., měli by to být všichni, kteří se zde k setkání vyjádřili. Jela jsem to tam okouknout, ale narazila jsem na uzavřený přestup na stanici "Muzeum" z "C" na "A", jelikož tímto směrem vůbec nejezdím, zaskočilo mě to. Jinak je výborné spojení tramvají 11 a 13 stanice Radhošťská, skoro přímo u restaurace. Pokud by se něco u vás měnilo, dáme si zde vědět. Mějte se hezky a na viděnou.
Věra Ježková
Změnu jsem zaznamenala. Středa se mi hodí víc. Kromě toho v původní pátek mám dopoledne ještě zubaře. Na viděnou.
Hana Čadová
Já se také hlásím! Děkuji!
Hana Rypáčková
Musíme občas článek vytáhnout ze spodu na povrch, třeba to někdo nezaznamenal...6.12. ve 14 hod. U tří prasátek..
Hana Polednová
Prima, vypadá, že středa se hodí většině více. Uvidíme, jestli se někdo přidá o víkendu a tím to uzavřeme. Hned bych zajistila rezervaci. Díky všem a krásný víkend.
Hana Rypáčková
Já jsem pro středu 6.12.všemi deseti.A u prasátek ,to jsem jako doma...
Hana Novotná
Pokud bude akce ve středu zatím nevidím problém. Hance P. jsem navrhla !"U tří prasátek", protože tehdy Hana P s námi ještě nechodila, ale my jsme tam již byly několikrát jak píše Olinka Š. a bylo to tam dobré, nehledě na to že je kousek od restaurace Metro Flora, autobusy i tramvaje. Tak snad to bude vyhovovat.
Hana Polednová
Děkuji Karlovi za perfektní navigaci, předpokládala jsem, že se tam už čtyřikrát sešlo hodně lidiček a znají cestu. Je pravda, že mimopražští, kteří se ještě těchto akcí nikdy nezúčastnili, potřebují podrobnější informaci. Příště se polepším a omlouvám se.
Karel Hyndrák
"U tří prasátek" je Vinohradská 122. Metro Flora a 200 m dolů po Vinohradské vlevo.
Jitka Hašková
Mně se hodí i středa.
Hana Polednová
No vida, máme návrh na jiný den a to na středu. Co vy na to ostatní? Pokud by to vyhovovalo více lidem a sešlo se nás víc, tím lépe. Prosím dejte vědět, máme ještě čas si to rozmyslet, ale ráda bych to co nejdříve chtěla zajistit.
Marta Nosková
Pokud by se akce konala v jiný den, nejlépe ve středu, moc ráda přijedu i s kamarádkou.
Olga Štolbová
Možná, kdyby se zvolil jiný den, třeba středa, mohlo by nás být víc. Myslím, že pátek se každému nehodí.
Hana Polednová
Děkuji všem za návrhy, vybereme restauraci "U tří prasátek". Domluvím s nimi rezervaci na 8.12. od 14.00 h. Vypadá to, že se to hodí jen pár lidem, takže víc jak 10 nás asi nebude. Pokud bude mít ještě někdo zájem, prosím o info, abych změnila počet míst v rezervaci.
Hana Rypáčková
Pátek je pro mne o Adventu ztracený... Ale posunutí na dřívější hodinu také chválím.
Dagmar Bartušková
Nevím, kde budu v tu dobu. Pokud tu budu, ráda k vam přibudu.
Lidmila Nejedlá
U tří prasátek vyhovuje, i hodina vyhovuje. Těším se.
Olga Štolbová
Ano, 14 hodin určitě vyhovuje, U tří prasátek jsme byly už dokonce čtyřikrát. Je tam příjemně. Hanko, díky, že ses ujala organizace. ***** Pište. prosím, kdo se zúčastníte.
Věra Ježková
Dobrý den, ráda se zúčastním. „Prasátka“ vypadají dobře, 14. hodina je fajn.
Hana Polednová
Souhlasím se 14 hod, máte pravdu, aby se dalo v klidu posedět a dostat se včas domů. Díky za upozornění.
Zuzana Pivcová
Souhlasím, že by bylo lepší zvolit už 14 hod. V 16 je tma, všude plno lidí a záhy se začnou mimopražští zvedat na vlak nebo autobus.
Jitka Hašková
Našla jsem tu restauraci, bylo to U tří prasátek na Vinohradské 122 v březnu.
Jitka Hašková
Hani, předpokládám, že to svoláváš do Prahy. Myslím, že by bylo lepší se sejít dříve, třeba ve 14 hod, kdyby mohl/a přijet někdo z mimopražských, tak aby to stálo za to, aby to nebylo jen na hodinu nebo dvě. Myslím, že mi některá z nich řekla, že by přijela už dopoledne, prošla se po Praze, pak šla na sraz a v rozumnou dobu by jela domů. Proto by bylo dobře vybrat hospodu blízko Hlavního nádraží, v jedné takové byla na jaře sraz, ale mně se to nehodilo a nebyla jsem tam, tak si nepamatuji jméno té hospody.