Známe vítěze fotosoutěže Obrázky podzimu i autory snímků do kalendáře na rok 2018
Jaroslav Moravec - Mlhavé ráno

Známe vítěze fotosoutěže Obrázky podzimu i autory snímků do kalendáře na rok 2018

19. 11. 2017

Fotosoutěž Obrázky podzimu dospěla ke svému závěru. Soutěž opět dokázala, jak skvělí jsou mezi čtenáři portálu i60 fotografové. A také to, jak se mnozí fotografové v průběhu let zlepšují.

Na druhou stranu je škoda, že mnoho soutěžících si opět řádně nepřečetlo pravidla soutěže. Podmínkou bylo uvedení místa a data pořízení snímku. Bohužel, tato pravidla mnozí soutěžící nesplnili, jako například pan Jaroslav Moravec, jehož snímek "Mlhavé ráno" je nad titulkem tohoto článku. Všechny fotografie, které nesplnily pravidla, byly vyřazeny.

Rozhodování o tom, který snímek označit jako vítězný, bylo samozřejmě pro nás opět velmi těžké. Po opravdu dlouhé debatě jsme se nakonec rozhodli pro tyto dvě fotografie:

Barevna-Sazava.jpg

 Lubomír Měkota: Sázava v barvách podzimu

062-kopie.JPG

 Vladimír Kemr: Zlaté listí

Čtenáři, kteří se aktivně zúčastnili soutěže, pak měli právo hlasovat o dalších dvou fotografech, kteří stejně jako pan Vladimír Kemr a pan Lubomír Měkota, získají jako cenu pro vítěze digitální krokoměr. A takto rozhodli:

 

P1170781ff-1.jpg

Libuše Heulerová: Podzimní houbičková

Brzobohata.JPG

Alexandra Brzobohatá: Jeseníky

Všem autorům vítězných snímků gratulujeme! A ostatním soutěžícím děkujeme za krásné podzimní obrázky. Byla radost je každý den sledovat.

Kalendář na rok 2018

Jak jsme již dříve uvedli, vítězné snímky všech tří letošních soutěží - Obrázky jara, Obrázky léta a Obrázky podzimu - se automaticky objeví v kalendáři portálu i60 na rok 2018. Protože každé roční období bude obsahovat devět snímků, přiřadili jsme k vítězným snímkům další fotografie z těchto tří soutěží. Zimní období pak tvoří snímky, které čtenáři vložili do sekce Foto dne.

Pod tímto článkem tedy najdete všechny fotografie, které bude kalendář obsahovat. V nejbližších dnech pak vložíme na homepage formulář pro objednání kalendáře. Prosíme ještě ty autory vybraných snímků, kteří nesouhlasí s výběrem své fotografie do kalendáře, aby nám své rozhodnutí sdělili na adresu i60@i60.cz. Redakce si také vyhrazuje právo vyřadit z kalendáře fotografii, která nebude splňovat technické požadavky pro tisk. O tomto bude rozhodovat specialista z tiskárny.

 

 

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.