Jaká byla První republika?
Foto: autorka

Jaká byla První republika?

1. 12. 2017

Jednu z mnoha možných odpovědí na tuto otázku dávala výstava 13 komnat První republiky. Československo 1918 – 1938 v dobových originálech, která se konala v květnu – říjnu v Tančícím domě. Myslím, že pro mnohé z nás, kteří jsme První republiku nezažili, má své kouzlo – možná proto, že si ji trochu idealizujeme. V tomto duchu byla podle mne koncipována i daná výstava. Přiznám se, že jsem od ní očekávala trochu víc. Neumím to pojmenovat: možná větší myšlenkovou hloubku, ne pouze „líbivé pozlátko“.

Podmínky pro focení nebyly úplně dobré – v přízemí bylo nutno fotit proti světlu, originální nábytek Emy Destinnové nebylo možné vyfotit kvůli velké tmě, všude bylo málo místa na odstup od focených objektů. Přesto jsem ráda, že jsem výstavu zhlédla. Chcete-li, podívejte se na mé fotografie; zaujmout by mohly zejména dámy.

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.