Karlíci po měsíci
Foto: autorka

Karlíci po měsíci

10. 12. 2017

Jak jsem slíbila před měsícem, tak slib plním. Karlíkům, všem třem, je už měsíc. Kvočna máma se o ně vzorně stará. Už to nejsou takové malé žluté kouličky, ale už pomalu začínají růst peříčka na křidélkách.

Ještě se nepozná pohlaví, ale podle mého jeden Karlík bude asi Karlička, má větší ocásek než ti druzí. Krmení už dávám do větší misky, aby nehrabali po celém králičím kotci. Kvočna jim zobákem drtí pšeničná zrnka.

Stále jsou spolu v králičím kotci, ale kvočna by nejraději už vyběhla ven. Počasí zatím není tak chladné, tak večer je pěkně zahřívá pod křídly.

Stále je fotím mobilem, ani jsem si na jedné z fotek nevšimla, že jedno kuře stojí na hlavičce tomu druhému. Boj, kdo bude první u krmení.

Tak zase za měsíc.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - desátý týden <p>Vědomostní kvíz tohoto týdne začneme netradičně zostra. Kvízové otázky na dnešní den jsme připravili společně s Českou bankovní asociací a vy máte možnost prokázat, jak zvládáte finanční gramotnost a také, jak pozorně jste četli <a href="/clanek/detail/27571/jak-na-penize-s-ceskou-bankovni-asociaci-pri-sjednavani-pujcky-budte-opatrni-cesta-do-dluhove-pasti-muze-byt-rychla-jako-jizda-na-horske-draze" target="_blank">článek o dluhové pasti</a>, ve kterém se také skrývá většina odpovědí. (Od zítřka pojede kvíz zase v tradičním režimu).</p>