Zážitek roku 2017: Seniorka modelkou
Foto: archiv autorky

Zážitek roku 2017: Seniorka modelkou

20. 12. 2017

Milé dámy a pánové, příznivci módy.

Zní to sice neuvěřitelně, ale můj nejsilnější a nejfantastičtější byl zážitek, o kterém jsem vám již psala v předchozí reportáži.

Když mi volala manažerka firmy Cellbes, nemohla jsem tomu uvěřit, že bych mohla vyhrát tak senzační cenu, jakou byl víkendový pobyt v Tallinnu a vše, co k tomu patřilo. Myslela jsem si, že si dělá legraci. Uvěřila jsem, až jsem to měla vše písemně.

Celý život jsem pracovala s lidmi, poslední moje zaměstnání před důchodem, snad 15 let, byla recepční. Pracovala jsem tam i v důchodu, kde k nám do Campu Mohelnice jezdili na dovolené lidi ze všech koutů celé ČR, ale i z ciziny, převážně Holanďané a Němci. Nyní si přivydělávám jako aranžérka a taky, když je potřeba, jako prodavačka oděvů.

Patřím do skupiny skromných osob, jsem stále pozitivně naladěná a mám ráda i takové lidi.

Miluji život a vše, co k němu patří - módu, hudbu svého mládí, ráda tančím a fotografuji. Nebojím se žádné fyzické práce.

Jak jsem slíbila, tak bych vám ráda představila výsledky focení kampaně CELLBES " MODELKOU NA JEDEN DEN" v krásném estonském Tallinnu., které byly již zveřejněny, i pár zkušebních..Po zveřejnění všech fotek na jejich stránkách mi je teprve pošlou, tak čekám.

A jak mohu popsat svůj den s Cellbes?
„Jsem velmi šťastná, že mě porota Cellbes vybrala, a nadšená, že jsem měla jsem možnost reprezentovat Cellbes a naši nádhernou zem v dalekém Tallinnu. Cítila jsem se skvěle, úžasně a přirozeně. Byl to nejkrásnější dárek k mému životnímu jubileu…a také nejemotivnější zážitek v tomto roce.“

Další zajímavé postřehy mé osoby a přehlídku vítězek z ostatních zemí si můžete prohlédnout v kampani CELLBES zde: http://www.cellbes.cz/r/4u31k0gil12j

zde: k hotelu Petersbourg v historickém jádru Tallinnu

http://www.hotelstpetersbourg.com/hotel-pictures/  

Krásný, adventní čas!

Krásné, neskutečně kouzelné svátky Vánoc, naplněné pohádkovým štěstím, pohodou v kruhu svých nejbližších všem přeje

Alena

.

 

.

 

 

 

.

Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.