Zážitek roku 2017: Seniorka modelkou
Foto: archiv autorky

Zážitek roku 2017: Seniorka modelkou

20. 12. 2017

Milé dámy a pánové, příznivci módy.

Zní to sice neuvěřitelně, ale můj nejsilnější a nejfantastičtější byl zážitek, o kterém jsem vám již psala v předchozí reportáži.

Když mi volala manažerka firmy Cellbes, nemohla jsem tomu uvěřit, že bych mohla vyhrát tak senzační cenu, jakou byl víkendový pobyt v Tallinnu a vše, co k tomu patřilo. Myslela jsem si, že si dělá legraci. Uvěřila jsem, až jsem to měla vše písemně.

Celý život jsem pracovala s lidmi, poslední moje zaměstnání před důchodem, snad 15 let, byla recepční. Pracovala jsem tam i v důchodu, kde k nám do Campu Mohelnice jezdili na dovolené lidi ze všech koutů celé ČR, ale i z ciziny, převážně Holanďané a Němci. Nyní si přivydělávám jako aranžérka a taky, když je potřeba, jako prodavačka oděvů.

Patřím do skupiny skromných osob, jsem stále pozitivně naladěná a mám ráda i takové lidi.

Miluji život a vše, co k němu patří - módu, hudbu svého mládí, ráda tančím a fotografuji. Nebojím se žádné fyzické práce.

Jak jsem slíbila, tak bych vám ráda představila výsledky focení kampaně CELLBES " MODELKOU NA JEDEN DEN" v krásném estonském Tallinnu., které byly již zveřejněny, i pár zkušebních..Po zveřejnění všech fotek na jejich stránkách mi je teprve pošlou, tak čekám.

A jak mohu popsat svůj den s Cellbes?
„Jsem velmi šťastná, že mě porota Cellbes vybrala, a nadšená, že jsem měla jsem možnost reprezentovat Cellbes a naši nádhernou zem v dalekém Tallinnu. Cítila jsem se skvěle, úžasně a přirozeně. Byl to nejkrásnější dárek k mému životnímu jubileu…a také nejemotivnější zážitek v tomto roce.“

Další zajímavé postřehy mé osoby a přehlídku vítězek z ostatních zemí si můžete prohlédnout v kampani CELLBES zde: http://www.cellbes.cz/r/4u31k0gil12j

zde: k hotelu Petersbourg v historickém jádru Tallinnu

http://www.hotelstpetersbourg.com/hotel-pictures/  

Krásný, adventní čas!

Krásné, neskutečně kouzelné svátky Vánoc, naplněné pohádkovým štěstím, pohodou v kruhu svých nejbližších všem přeje

Alena

.

 

.

 

 

 

.

Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Foltýnová
Blahopřeji a chválím
Lenka Hudečková
Alenko, už jsem Ti to psala dříve, jsi krásná žena a vůbec se nedivím, že právě Ty jsi vyhrála. Moc gratuluji a díky za sdílení. *****
Alena Várošová
Milé dámy a Libore,chci vám všem poděkovat za milé ohlasy a příspěvky co jste mi tu napsali,moc si toho vážím. Hodně lidiček shlédlo moji seniorskou galerii i těm děkuji,že nahlédli.Přeji hezký předvečer Štědrého dne.
Zdenka Jírová
Moc Vám úspěch přeji, jste šikovná a hezká. Ať v Tallinu vidí, jaké máme krásné ženy i v důchodovém věku.
Jitka Chodorová
Alenko, v této branži jsi úplně skvělá, a troufám si napsat, že jsi největší hvězda na portále, co se krásy i módy týká. Upřímně chválím, protože vím, jak tě to baví, a tak to musel být pro tebe ten zážitek roku 2017. Gratuluji. Jitka
Marie Ženatová
Moc blahopřeji k Vašemu úspěchu, plně jste si ho zasloužila. Přeji ze srdce hezké vánoční dny...
Lidmila Nejedlá
Alenko, v sedě, v stoje nebo v schybu, tvoje vizáž nemá chybu.
Helenka Červenka
Jen tiše žasnu, za těch pět let, co Alenku znám, ona o deset let omládla, měla by nám prozradit, jak to dělá, já chci takyyyyyy
Eva Balúchová
Alenko,věřím,že to byl pro tebe nejsilnější a nejfantastičtější zážitek.Jak je patrno z fotek,plně sis chvil v Tallinnu užila a nás jsi výborně reprezentovala.
Eliška Murasová
Alenko, vypadáte fantasticky, gratuluji k úspěchu.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu