Na krátké vlně aneb Když vlasy potřebují restart
Ilustrační foto: ingimage.com

Na krátké vlně aneb Když vlasy potřebují restart

4. 1. 2018

Někdy v životě neškodí udělat radikální řez. V případě účesů to platí dvojnásob. Někdy zkrátka nastane fáze, že jsou vlasy zničené, poškozené a potřebují restart.

Ostříhat? Jak hodně? Nebudu vypadat starší? Nevyniknou vrásky? Každá vada v obličeji bude více vidět. Hodí se vlastně na mě ultrakrátký účes? Není jen pro mladá děvčata? A kde se inspirovat? Jak to v kadeřnictví vysvětlit? Jít tam s obrázkem? Na poslední otázku je jasná odpověď. Ano, jít do kadeřnictví s obrázkem vysněného účesu je správné. A dobrý kadeřník či kadeřnice to přivítá, ba ocení.

Může se samozřejmě stát, že klientka uslyší: Pardon, ale tento účes pro vás není vhodný, z vašich vlasů nepůjde vytvořit. Případně může zaznít upozornění, že takový střih byl náročný na údržbu. Za taková slova není třeba se na kadeřnici zlobit, naopak jsou důvodem k ocenění za upřímnost a profesionalitu. Ovšem, pokud jde o hodně krátké účesy, zpravidla platí, že jdou vyrobit z jakýchkoli vlasů, i těch velmi jemných a nekvalitních. Jen se jejich nositelka musí připravit na to, že nebude mít na hlavě hustou přilbu, ale spíše může připomínat rozpustilé rozčepýřené kachňátko. A proč ne?

A ještě jedna odpověď na naše časté otázky, které si klademe. Inspirovat se účesy mladých dívek nebo hledat zásadně snímky zralých dam, když už nám je nad padesát? Je to jedno. Když jde o kvalitní střih, který sedí k typu obličeje, je úplně fuk, jestli ho na snímku předvádí třicátnice nebo šedesátnice. Jde o to, abychom ho prostě uviděly a měly jasno: To je to pravé a já to risknu.

Tak tady je zase po čase malá inspirace hodně krátkých účesů.

Hodnocení:
(4.9 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vám v současné době nejvíce chybí (odpovědět můžete na tři z níže uvedených možností, které považujete za nejdůležitější)

Kontakt s rodinou

11%

Kontakt s přáteli

11%

Více pohybu

10%

Dobrá nálada

9%

Léky

7%

Potraviny

8%

Pozitivní zprávy

11%

Nějaká naděje

8%

Větší podpora ze strany státu

7%

Větší podpora ze strany města/obce

7%

Roušky

9%