Známe první vítěze soutěže Zážitek roku 2017
Ilustrační foto: ingimage.com

Známe první vítěze soutěže Zážitek roku 2017

2. 1. 2018

Jsme sice už v novém roce s číslem 2018, přesto se ještě dnes krátce vrátíme k tomu uplynulému. Vyhlašujeme totiž výsledky soutěže s názvem "Zážitek roku 2017", jejíž vítězové obdrží konopné produkty společnosti Carun.

Soutěžní příspěvek vložilo do soutěže podle předepsaných pravidel celkem 17 soutěžících. Mezi příspěvky byly zážitky veselé, ale i vážné, s dobrým či překvapivým koncem, i k zamyšlení. A jak to tedy dopadlo?

Zde jsou tři příspěvky, které jako vítězné vybrala redakce:

Jitka Chodorová: Zážitek roku 2017

Hana Práglová: Zážitek roku: Klavír

Lenka Černá: Zážitek roku - Zlatá Praha

A jak jsme uvedli při vyhlašování soutěže, dalšího vítěze vyberou sami čtenáři, a to tak, že v komentáři u článku uvedou jméno autora a název jeho příspěvku. Každý registrovaný čtenář může přidělit soutěžícímu jeden hlas, a to z jedné I.P. adresy (v případě, že z jedné I.P adresy bude hlasováno vícekrát, nebudou tyto hlasy platné. Pokud je v jedné domácnosti s jednou I.P. adresou více registrovaných čtenářů, může hlasovat za domácnost jen jeden). Hlasovat pro vítězný příspěvek bude možné do 5. ledna 2018, a to 12.00 hodin.

Všechny soutěžní příspěvky najdete na tomto místě: https://www.i60.cz/tags/detail/1106

Ačkoliv se soutěžních příspěvků tentokrát nesešlo tolik, jak jsme předpokládali, věříme, že zážitků bylo za loňský rok dost. Přejeme vám, aby ty letošní zážitky a prožitky byly jen plné úsměvů.

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.9 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Děkuji vám všem, kdo jste se mnou aspoň prostřednictvím mého soutěžního příspěvku sdílely můj splněný vánoční sen a jsem ráda, že vás počin a překvapení mojí milé snachy oslovil. A ty krásné melodie si můžeme pustit a zasnít se kdykoliv.
Alena Várošová
. Děvčata ,děkuji vám všem co jste mi daly hlasy od většiny Evy M.,Milušky H. Soni, od Helenek Č a V,,Ilony K jsem to vůbec nečekala.Velmi jste mě mile překvapily a ocenili jste můj Zážitek roku 2017 .Také děkuji pan Veseckému.Děkuji tímto i redakci,že mě ten čánek zveřejnila.Stejně jsem nevěřila tomu,že by tento můj Zážitek roku seniorka modelkou redakce ocenila,že jsem reprezentovala portál ne v Česku,ale v zahraničá.Ale kdeže,.Tento zážitek je totiž asi tak častý a obyčejný , tak jak jsem obyčejná já To se přece může přihodit přece každé ženě v mém věku i na íčku?. Být vybrána do zahraničí a to jich tu už bylo.....je a bude.Znám to a vím svoje.Tady na íčku jsem nějak neuspěla,nebyla jsem asi dost dobrá....Ano i přes to, jsem se zviditelnila. Která z žen by na to nebyla hrdá. Ale já už.jednou oceněna byla,pro mne je to zážitek ojedinělý,vyjímečný a nezapomenutelný . Svou výhru jsem obdržela .Už jenom tím, že jsem byla vybrána z mnoha žen v Česku a strávit víkend v Tallinnu a že jsem dostala dárky,kvalitní oblečení, za to jsem vděčná. Jen mi šlo o to lidské spravedlivé ocenění dvě slova: Gratulujem - redakce.,ne o další výhru .I když za ni redakci děkuji.Dostane ji můj muž,tomu poslouží..
Naděžda Špásová
Gratuluji vítězkám soutěže. Hlas dávám Aleně Tollarové.
Ladislav Vesecký
Všem gratulace. Hlas pro paní Várošovou
Libuše Křapová
Gratuluji těm, jejichž příspěvek už byl vybrán. Sama za sebe se nemůžu rozhodnout, je jich více, kterým bych chtěla dát svůj hlas ( Věra J., Alena T., Alena V.....) . Tak tedy já ho dávám Helče Červenkové - Napsala jsem knížku pro děti. :-)
Jana Šenbergerová
Gratuluji vítězkám a za sebe vybírám příspěvek Marie Ženatové.
Věra Ježková
Libore a Blanko, děkuji vám. Byl to pro mě takový životní půlkotrmelec.
Helena Votíková
Gratuluji vítězkám a svůj hlas dávám Aleně Várošové.
Marie Ženatová
Gratuluji vítězkám... František Schmíd: Zážitek roku 2017
Anna Čípová
Alena Tollarová: Splněný vánoční sen. Gratuluji dámám, které vybrala redakce.
Ilona Kolářová
Blahopřeji vítěezům a svůj hlas dávám Aleně Várošové.
Libor Farský
Prožíval jsem něco podobného, takže hlasuji pro Věru Ježkovou: https://www.i60.cz/clanek/detail/18633/zazitek-roku-2017-registrace-na-portal-i60
ivana kosťunová
Aha , tak beru zpět a znovu hlasuji pro Alenu Várošovou.
Blanka Macháčková
Je to těžké rozhodování. Věra Ježková - Registrace na portále i60.
Alena Várošová
.Gratuluji všem výherkyním .Jituš jsem ráda,že zrovna Tvůj příběh byl redakcí vybrán.Hlasuji pro Helenku Červenkovou - Napsala jsem knížku pro děti.
Věra Ježková
OK. Tedy - Alena Tollarová: Splněný vánoční sen.
Jan Raška
Milé čtenářky a milí čtenáři, raději ještě upřesňuji hlasování o vítězích soutěže. Redakce vybrala 3 příspěvky (autorek Chodorová, Práglová, Černá) a čtenáři mají vybrat čtvrtého vítěze, tedy někoho jiného než tyto tři uvedené. Všichni čtyři autoři vítězných příspěvků obdrží stejné ceny, tedy není ani pořadí 1-4. Prosíme tedy čtenáře, kteří označili některou ze tří uvedených dam, aby hlasovali ještě jednou. Díky a omlouvám se za ne úplně jasně formulovaná pravidla o hlasování.
ivana kosťunová
Lenka Černá - Zlatá Praha
Alena Vávrová
Byla jsem upozorněna na zmatečnost svého hlasování. Jitka Ch. již to má "v kapse". Tak to beru zpět už to nechám na ostatních.
Helenka Červenka
Dávám hlas Aleně Várošové-Seniorka modelkou
Danuše Onderková
Všem vítězům blahopřeji...
Marie Seitlová
Gratuluji vítězkám a dávám hlas Aleně Tollarové - Splněný vánoční sen.
Soňa Prachfeldová
Gratuluji vítězkám, svůj hlas dávám Alence Várošové : Seniorka modelkou
Marie Novotná
Vítězkám patří gratulace i ode mne.Hlas dávám Eleně Valeriánové za zážitek roku: 215/90 a deštník od Ježíška
Alena Tollarová
Blahopřeji vítězkám. Můj hlas patří Eleně Valeriánové za zážitek: 215/90 a deštník od Ježíška
Jitka Chodorová
Svůj hlas dávám Aleně Várošové-Seniorka modelkou.
Jitka Chodorová
Já děkuji všem, které můj Zážitek oslovil.
Alena Vávrová
Blahopřeji nominovaným autorkám. Svůj hlas dávám: Jitka Chodorová - Zážitek roku 2017
Miluše Hasenohrlová
Gratulace vítězům.Můj hlas dávám : Aleně Várošové - Seniorka modelkou.
Elena Valeriánová
František Schmíd: Zážitek roku 2017
Elena Valeriánová
Gratuluji vítězkám. Velkou radost mám především z vítězství Jitky CH. Jituš, máš tady hodně přejících, snad tě to potěší.
Eva Mužíková
Vítězky přijměte moji gratulaci. Můj typ na další : Alena Várošová - Seniorka modelkou..
Dana Puchalská
Gratulace vítězce a do dalšího roku už jen lepší zprávy a hodně zdraví. :-D
Věra Ježková
Jitka Chodorová: Zážitek roku 2017
Věra Ježková
Blahopřeji vítězkám soutěže. Jsem ráda, že jako první je uvedena paní Jitka Chodorová. Jsem přesvědčena, že si to naprosto zaslouží. Zatímco zážitky nás ostatních byly zpravidla události a chvíle příjemné, ona zažila v minulém roce spoustu bolesti. Věřím, že vítězství v soutěži pro ni bude představovat na tuto bolest alespoň malou hojivou náplast.
Libuše Münsterová
Lenka Černá- Zlatá Praha