Ohnivé květy
Foto: autorka

Ohnivé květy

7. 1. 2018

Je tu Nový rok 2018! Už je tu pár dnů. Takže jdu tak trochu s křížkem po funuse.

Prohlížím si v počítači fotky z ohňostroje, který se tradičně odehrává 1.ledna u kruhového objezdu v Ostravě-Hrabůvce, letos  již po sedmé. Dvacetiminutová hudební a světelná show. Kvůli ohňostroji je  na půl hodiny zastaven veškerý provoz v nejbližším okolí, včetně městské hromadné dopravy. Aby pořadatelé docílili lepší efekt, nechávají po tu dobu vypnout i veřejné osvětlení.

Ale tentokrát je tu něco navíc, něco, co se vypnout nedá.  Novoroční úplněk, superměsíc, který má  magickou moc. A taky tvoří kulisu už tak zajímavým a bizarním obrazům a tvarům. Jiří L. tady nedávno psal, že ohňostroj vnímá v poslední době jen jako reakci magnézia, hořčíku, síry, oxidantu atd... A co já? Já vidím květy ohnivé, oranžové, žluté, modré, červené, gejzíry světel, sovu, palmu, abstraktní malby, rozsypané korálky, mořské traviny..... a bůh ví, co ještě... a mezi tím vším se toulá jasný měsíc.

Potěšte se se mnou!

 Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu