Setkání íčkařů v Plzni ve dnech 8. - 10.června 2018
ilustrační foto: pixabay.com

Setkání íčkařů v Plzni ve dnech 8. - 10.června 2018

7. 1. 2018

Vážení zájemci o setkání v uvedeném termínu, sděluji, že na základě Vašich požadavků je zajištěno ubytování v 5ti čtyřlůžkových bungalovech Autokemp Bolevák-Ostende pro účastníky níže vypsané. Ostatním přihlášeným, kteří požadovali ubytování se sociálním zařízením, jsme zajistili noclehy ve dvou blízkých penzionech,  budou o rezervaci  co nejdříve informováni, v současné době čekáme na potvrzení objednávek, výši zálohy a čísla účtu.  Nebojte, bez střechy nad hlavou nezůstane nikdo a stále se ještě můžou přihlásit další, v jednání je ještě třetí penzion.

BUNGALOVY


1) paní  Elena Valeriánová - 2 osoby .............Kč 740,--
paní Jana Šenbergerová  - 2 osoby...............Kč 740,--

2) paní Olga Štolbová - 1 osoba ..............Kč 370,--
paní Eva Mužíková - 1 osoba .............Kč  370,--
paní H. Polednová - 1 osoba..............Kč 370,--
paní Dagmar Bartušková  1 osoba............. Kč 370,--

3) paní  Alena Vávrová  - 1 osoba............ Kč 370,--
paní  Marie Pudichová - 1 osoba .............Kč 370,--
paní Dana Kolářová - 1 osoba............ Kč 370,--
paní Růžena Marková - 1 osoba ..........  Kč 370,--

4) paní H. Práglová - 2 osoby ............ Kč 740,--
paní K. Pinkasová -  2 osoba ............ Kč 740,--

5) paní Zdena Žichovská - 1 osoba ...........  Kč 370,--
paní Marie Novotná. - 1 osoba ...........  Kč 370,--
paní Jarka Handlová - 1 osoba ...........  Kč 370,--
paní Majka Seitlová - 1 osoba ...........  Kč 370,--

Celkem ...........................20 osob...............Kč 7 400,-- 

Dne 15.prosince 2017 jsem uhradila ze svého účtu požadovanou zálohovou částku ve výši 50% (7 400,-- Kč) z celkové ceny t.j. 14 800,--Kč. Rozpočítaná částka činí tedy pro jednoho účastníka 370,-- Kč/2 noci a druhou polovinu si sami uhradíte po skončení Vašeho pobytu v Plzni.

Zároveň Vám buď osobně nebo e-mailem předám smlouvu o zajištění ubytování č. 18000027 ze dne 15.12.2017, kterou se prokážete při svém ubytování. Uvedenou částku mi prosím můžete osobně předat v Praze na setkání 10.1.2018 nebo zaslat na účet č. 138 328 6011/3030, variabilní symbol č.180 000 27. Těším se na setkání a věřím, že se Vám v Plzni bude líbit. 

Helenka a Jarmila    

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Jakubcová
Paní Marková, zálohu jsem v pořádku obdržela, bydlíte v bungalovu č. 3 spolu s paní Vávrovou, Pudichovou a Kolářovou. Na setkání v Praze 10.1. jsem předávala ubytovací smlouvy. Vám ji zašlu na vaši e-mailovou adresu spolu s potvrzením o úhradě. Připravuji na březen článek o setkání, kde vše bude podrobně vypsáno. Dejte si mně do přátel a tam mi pak napište váš e-mail. Děkuji
Růžena Marková
Odeslala jsem zálohu a zatím jsem se nedozvěděla zad jste jí zaregistrovali.
Jitka Chodorová
I já se chystám, pokud mi to okolnosti dovolí, podívat se za vámi na Bolevák, bohužel, program s vámi sdílet nemůžu, vzhledem k mým pohybovým problémům, ale jeden večer plánuji se s vámi všemi osobně setkat. Jinak Plzeň znám velmi dobře, mám to tam vyšlapané, i okolí Boleveckého rybníka, snad mě tam někdo z rodiny vezme. Jinak vám všem přeji krásný pobyt u nás v Plzni, a Helence i Jarmilce hodně trpělivosti s organizací pobytu.
Ilona Kolářová
Beru zpět, my asi budeme v tom termínuá na Šumavě.
Ilona Kolářová
Přemýšlím, že bych se mohla za Vámi podívat, protože jezdíme do Plzně k manželovým rodičům a Bolevák není daleko.
Marie Pudichová
Platba odeslaná
Jana Šenbergerová
Platba odeslána.
Marie Rákosníková
DĚKUJI ZA INFORMACI. PENÍZE POŠLU DO KONCE MĚSÍCE.
Jana Šenbergerová
Díky za informace. Zálohu pošleme dnes.
Eva Mužíková
8.1.18 zaplacena záloha na účet...
Dana Kolářová
Zálohu předám v Praze. Díky.
Jarmila Jakubcová
Děkuji za milá slova, která potěší. Myslím, že si Plzeň žijeme a že nám i počasí bude přát. Jsem ráda, že máme alespoň těch 5 bungalovů. Protože se na nás silně "tlačili" lidé z akce Vinná stezka, kteří je moc chtěli. Naštěstí jsme byly s Helenkou rychlejší - kdo dřív platí ten bere. Kdyby se neuhradila záloha v polovině prosince tak dnes bylo vše obsazené.
Alena Vávrová
Zálohu uhradím v Praze. Vávrová.
Jaroslava Handlová
Platba právě odešla z mého účtu. Těším se na všechny spokojené lidičky i zmíněné akce - to zas bude Plzeň koukat - a co teprve my?!!! Helo a Jarmilo - hlavu vzhůru, červen je ještě daleko.
Hana Polednová
Platba odešla na účet. Děkuji.
Marie Novotná
Zálohu uhradím v Praze.Děkuji.
Radovan Cakl
Mělo by to být v citátech, ale sem to padne také: Slavnosti sněženek-To zas bude v alejích nablito. :-)
Helenka Červenka
a přímo v kempu má být Vinobraní, oni pro to mají svůj zastírací název Vinná stezka :-)
Radovan Cakl
Do Plzně se těšíme, jen připomínám, že, jak píše Hanča, provázet takovou smečku městem opravdu nebude legrace. V tom víkendu se současně konají i následující akce: https://akce.plzen.eu/2018_folklorni-festival :-) https://akce.plzen.eu/2018_historicky-vikend :-)
Helenka Červenka
Ještě znova info pro první penzion - paní chce uvést do zprávy jméno a datum pobytu .
Hana Rypáčková
Díky, Helo.Mám návrh.Nejsme malé děti.Když se nebude posouvat termínem a včas se určí místo konání, maximálně návrh penzionů a každýúčastník, nebo skupina si zarezervuje pobyt a zaplatí zálohu sám. Klidně bych pořádala setkání, blokla předem třicet míst do určitého termínu a každý, ať se postará.Při nemoci a odřeknutí nenastane pořadateli problém s vracením a změnou obsazování pokojů. Jak ráda bych vás uvítala na Šumavě, ale těchto zmatků s dospělými jsem si užila dost, s dětmi byla radost něco plánovat.Hluboce se před tebou Helo skláním. Jitka jistě nepočítala v kempu víc lidiček než v bungalovech a městem provádět takovou smečku nebude lehké, druhá poklona pro tebe. Třetí poklona pri Čipovic.Jinde jsem nebyla.
Helenka Červenka
Tohle je INFORMACE pro ubytované v PRVNÍM penzionu: Hana Rypáčková, Liba Křapová, Eva Baluchová, Lidmila Nejedlá, Jitka Mošovská, Dana Onderková, Špásovi. Potvrzena rezervace v PenzionuK . Prosí o zaslání finanční zálohy ve výši 400,-Kč od každého účastníka do 18.05.2018. Číslo účtu je: 0178466043/0800
Eva Mužíková
Všech??? Já si nestěžuji, chtěla jsem bungalov s Olinkou, mám ho.. Ale na rovinu, i kdyby se jednalo jen o jedno přespání, já bych vzhledem k " ponocování" kvůli návštěvám WC v případě nutnosti běhat někam mimo ubytovnu, nejela. Každý zvládá dané podmínky jinak, proto Tě asi někteří oslovují. Myslím si Helčo, že kdo něco organizuje musí počítat také s tím, že se nikdy všem nezavděčí. Takže přestaň se hroutit, určitě se nakonec celá akce vydaří. Já tomu věřím a těším se už nyní.
Helenka Červenka
Proboha, co to do vás všech vjelo? Dvakrát vyspání=cca 12 hodin. Další vše budeme dělat společně. Pořád všem nespokojencům vysvětluji, že jednodušší bylo vybrat v Plzni velký hotel, kam by se vlezli všichni a zaplatit za noclehy tisíc a víc. Už jsem z toho tak zničená, dopisovala jsem si s Jarmilou, článek neměl jít ven - jenže redakce má taky právo na odpočinek, neodpovídala a na web to dal automat - a já od rána pořád někomu odpovídám a vysvětluju. Jeden vedle druhého mi spíláte. Já kráva pitomá jsem si zkrátka myslela, že dvě noci budeme v kempu se společnými sociálkami. Všichni chcete vlastní záchod a já pořád někam telefonuji, píšu mejly a od rána odpovídám všem postiženým, kteří nejsou v bungalovu. Jestli se ozve ještě jediný člověk, tak já vše ruším a nic neorganizuju, klidně si to vezměte někdo na starost, já už jsem tu opravdu za celý den na pokraji zhroucení. Na Ředkovci byly společné záchody a nikomu to nevadilo a jak tam bylo fajn. Do prkýnka...tady se člověk snaží vyhovět a je ten nejhorší, protože neumí nacpat 40 lidí do dvaceti postelí.
Jarmila Jakubcová
Zmatek vznikl protože jsem včas vše nekonzultovala s Helenkou. Vrátila jsem se z delšího pobytu v zahraničí a trochu jsem byla mimo. Velká omluva bude i ve střed v Praze. Helenka vše uvedla na pravou míru a já jí moc děkuji. Vycházela jsem z původního návrhu ubytování v bungalovech. Za dobu co jsem byla mimo ČR se ve trochu změnilo. T mám za to, ž jsem pořád na cestách. Ale mám připravený článek s fotkami z okolí Boleveckých rybníků. Přeji hezký zbytek večera a ve středu ke mně prosím buďte shovívaví.
Helenka Červenka
1xStan - Dagmar Tatoušková+pes První penzion: pensionk/14 míst: 2/Caklovi 2/Noskovi 4/Hana Rypáčková, Liba Křapová, Eva Baluchová, Lidmila Nejedlá 3/Jitka Mošovská, Dana Onderková, 1x volno 3/Špásovi *** Druhý penzion: A+R/10 míst: 2/Zuzana Pivcová2x 2/(Jitka Hašková) 3/(Raška) 3/Tollarovi
Helenka Červenka
Alenko, jste v penzionu, zatím neposílej, ráno byl článek neopravený, teď už jsou seznamy v pořádku
Alena Tollarová
Mám jaksi zmatek. Byli jsme tu ráno psaní do bungalovu a byli jsme i v seznamu pro placení. Proto jsem napsala, že pošlu peníze na účet. Ale teď koukám, že jsme z bungalovů vypadli a jsme psaní do druhého penzionu. Peníze tedy posílat nemám?
Jan Raška
Dostal jsem se k počítači až nyní, text jsem vyměnil.
Hana Polednová
Příkaz k úhradě odesílám. Děkuji
Hana Rypáčková
Radku, díky za adresu penzionu.Ráda vím, do čeho jdu.Těším se .Je tam vážně moc hezky a i fotogeneticky před sezónou...
Jarmila Jakubcová
Seznam osob jsme sestavovali s Helenkou Č. Aby bungalovy mohly být zajištěné v uvedeném termínu hradila jsem zálohu ve výši 7400,-- Kč. Setkání v Praze jsem považovala za příležitost částku od Vás vybrat.Dostanete od mně řádné potvrzení a rezervační smlouvu. Doplatek si pak uhradíte po skončení pobytu.To se týká jn těch kteří budou bydlet v 5ti čtyřlůžkových bungalovech. Pro ostatní zajišťujme penziony, které jsou ve vzdálenosti cca 20-30m od bungalovů. Na setkání ve středu v Praze vám podám další informace. Podle zájmu objednám další ubytování, uhradím zálohu a pošlu řádné smlouvy.Jinak prosím mi pište na e-mail: zdejarkaja@seznam.cz. Já Vaše mejlové adresy nemám, pouze jen na Helenku. Prosím o trpělivost, jak píše Helenka bydlet budete všichni, je leden a je tedy zatím čas. I mně by se líbilo, kdyby všichni účastníci mohli bydlet v jednom areálu či hotelu ale pak bychom se cenově pohybovali v jiných relacích. Děkuji a ve středu si o všem popovídáme. Ohledně programu, zajištění stravování atd.
Danuše Onderková
Peníze jsem poslala.
Helenka Červenka
Lidi, je to jen nocleh na dva dny. Každý bude někde spát. Všechno ostatní můžeme dělat společně. Seznam šel ven, protože Jarmila ze svého zaplatila na Bolevci zálohu.
Naděžda Špásová
Helo, mě je to v podstatě jedno, nebudu vám v tom dělat bordel. Jen bych chtěla vědět, co je to za penzion. Díky
Helenka Červenka
Naďo, neboj, Jarmila ti je buď předá nebo poukáže na zálohu penzionu
Helenka Červenka
Špásovi v penzionu - od včerejška se snažím psát do redakkce, článek neměl vyjít bez změn - stalo se
Naděžda Špásová
Oprava- příkaz. Je to na Jarmilčin účet.
Naděžda Špásová
Aha, už jsem se našla. Dala nepřímá k úhradě bungalovu t.j. 740,- Kč.
Naděžda Špásová
A kde jsme my?
Helenka Červenka
Bungalovy: Elena Valeriánová2x, Jana Šenbergerová2x Olga Štolbová, Eva Mužíková, Hana Polednová, Aja Bartušková* Alena Vávrová, Marie Pudichová, Růžena Marková, Dana Kolářová* Práglovi2x, Pinkasovi2x* Zdena Žichovská, Marie Novotná, Jarka Handlová, Majka Seitlová* 1xStan - Dagmar Tatoušková+pes První penzion: pensionk/14 míst: 2/Caklovi 2/Noskovi 4/Hana Rypáčková, Liba Křapová, Eva Baluchová, Lidmila Nejedlá 3/Jitka Mošovská, Dana Onderková, 1x volno 3/Špásovi *** Druhý penzion: A+R/10 míst: 2/Zuzana Pivcová2x 2/(Jitka Hašková) 3/(Raška) 3/Tollarovi Čepelka nic neobjednal Bez ubytování: Hudečci, Rákosníková, já2x, Samcovi, Jakubcová
Hana Čadová
Dobrý den Čadovi do Plzně nejedou! V tento termín již máme jinou akci.
Helenka Červenka
seznam je změněn, počkejte, až to dám dokupy
Radovan Cakl
Pro snadnější orientaci v ubytování přidávám z chatu: Helenka Červenka 6.1.2018 19:48 První penzion: http://www.pensionk.cz/content/kontakt 14 míst/ 2/Caklovi 2/Noskovi 4/Zdena Žichovská, Marie Novotná, Jarka Handlová, Majka Seitlová 3/Jitka Hašková, Jitka Mošovská, 1x volno 3/Hana Rypáčková, Liba Křapová, 1x volno Druhý penzion: 10 míst 2/Zuzana Pivcová2x 2/volno 3/(Raška) 3/Alena Vávrová, Marie Pudichová, Růžena Marková Bungalovy: 1)Elena Valeriánová2x, Jana Šenbergerová2x, 2)Olga Štolbová, Eva Mužíková, Tolarovi2x, 3)Eva Baluchová, Dana Kolářová, Špásová2x, 4)Lidmila Nejedlá, Dana Onderková, Hana Polednová, Aja Bartušková 5)Práglovi2x, Pinkasovi2x 1xStan - Dagmar Tatoušková+pes
Helenka Červenka
Holky, nespěchejte, jsou tam změny, redakce vydala dřív, než jsme s Jarkou opravily. Vydržte ještě chvíli!!!!!!!!!!!
Hana Rypáčková
Jsem v penzionu s Caklovými, co to je za penzion. A+R?? Nebo jaký?
Olga Štolbová
Holky, jste sqělé, s vámi se do světa nebojím. *****
Olga Štolbová
Jarmilo díky. Prašulky předám ve středu. Mám raději v ruce papír, kde je napsáno o co jde.
Dagmar Bartušková
Posílám na účet. Holky, díky!
Alena Tollarová
Děkuji a pošlu na účet. Těším se!
Naděžda Špásová
Jarmilko, moc děkuji, peníze hned posílám na účet. Nechci sem psát svůj e-mail, takže si smlouvu vyzvednu až na místě. Do Prahy nejedu. Jste holky šikovný. *****
Elena Valeriánová
Jarmilko a Helenko, děkuji. Částku zašlu.