Setkání íčkařů v Plzni ve dnech 8. - 10.června 2018
ilustrační foto: pixabay.com

Setkání íčkařů v Plzni ve dnech 8. - 10.června 2018

7. 1. 2018

Vážení zájemci o setkání v uvedeném termínu, sděluji, že na základě Vašich požadavků je zajištěno ubytování v 5ti čtyřlůžkových bungalovech Autokemp Bolevák-Ostende pro účastníky níže vypsané. Ostatním přihlášeným, kteří požadovali ubytování se sociálním zařízením, jsme zajistili noclehy ve dvou blízkých penzionech,  budou o rezervaci  co nejdříve informováni, v současné době čekáme na potvrzení objednávek, výši zálohy a čísla účtu.  Nebojte, bez střechy nad hlavou nezůstane nikdo a stále se ještě můžou přihlásit další, v jednání je ještě třetí penzion.

BUNGALOVY


1) paní  Elena Valeriánová - 2 osoby .............Kč 740,--
paní Jana Šenbergerová  - 2 osoby...............Kč 740,--

2) paní Olga Štolbová - 1 osoba ..............Kč 370,--
paní Eva Mužíková - 1 osoba .............Kč  370,--
paní H. Polednová - 1 osoba..............Kč 370,--
paní Dagmar Bartušková  1 osoba............. Kč 370,--

3) paní  Alena Vávrová  - 1 osoba............ Kč 370,--
paní  Marie Pudichová - 1 osoba .............Kč 370,--
paní Dana Kolářová - 1 osoba............ Kč 370,--
paní Růžena Marková - 1 osoba ..........  Kč 370,--

4) paní H. Práglová - 2 osoby ............ Kč 740,--
paní K. Pinkasová -  2 osoba ............ Kč 740,--

5) paní Zdena Žichovská - 1 osoba ...........  Kč 370,--
paní Marie Novotná. - 1 osoba ...........  Kč 370,--
paní Jarka Handlová - 1 osoba ...........  Kč 370,--
paní Majka Seitlová - 1 osoba ...........  Kč 370,--

Celkem ...........................20 osob...............Kč 7 400,-- 

Dne 15.prosince 2017 jsem uhradila ze svého účtu požadovanou zálohovou částku ve výši 50% (7 400,-- Kč) z celkové ceny t.j. 14 800,--Kč. Rozpočítaná částka činí tedy pro jednoho účastníka 370,-- Kč/2 noci a druhou polovinu si sami uhradíte po skončení Vašeho pobytu v Plzni.

Zároveň Vám buď osobně nebo e-mailem předám smlouvu o zajištění ubytování č. 18000027 ze dne 15.12.2017, kterou se prokážete při svém ubytování. Uvedenou částku mi prosím můžete osobně předat v Praze na setkání 10.1.2018 nebo zaslat na účet č. 138 328 6011/3030, variabilní symbol č.180 000 27. Těším se na setkání a věřím, že se Vám v Plzni bude líbit. 

Helenka a Jarmila    

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Komberec Jakubcová
Paní Marková, zálohu jsem v pořádku obdržela, bydlíte v bungalovu č. 3 spolu s paní Vávrovou, Pudichovou a Kolářovou. Na setkání v Praze 10.1. jsem předávala ubytovací smlouvy. Vám ji zašlu na vaši e-mailovou adresu spolu s potvrzením o úhradě. Připravuji na březen článek o setkání, kde vše bude podrobně vypsáno. Dejte si mně do přátel a tam mi pak napište váš e-mail. Děkuji
Růžena Marková
Odeslala jsem zálohu a zatím jsem se nedozvěděla zad jste jí zaregistrovali.
Jitka Chodorová
I já se chystám, pokud mi to okolnosti dovolí, podívat se za vámi na Bolevák, bohužel, program s vámi sdílet nemůžu, vzhledem k mým pohybovým problémům, ale jeden večer plánuji se s vámi všemi osobně setkat. Jinak Plzeň znám velmi dobře, mám to tam vyšlapané, i okolí Boleveckého rybníka, snad mě tam někdo z rodiny vezme. Jinak vám všem přeji krásný pobyt u nás v Plzni, a Helence i Jarmilce hodně trpělivosti s organizací pobytu.
Ilona Erika Kolář
Beru zpět, my asi budeme v tom termínuá na Šumavě.
Ilona Erika Kolář
Přemýšlím, že bych se mohla za Vámi podívat, protože jezdíme do Plzně k manželovým rodičům a Bolevák není daleko.
Marie Pudichová
Platba odeslaná
Jana Šenbergerová
Platba odeslána.
Marie Rákosníková
DĚKUJI ZA INFORMACI. PENÍZE POŠLU DO KONCE MĚSÍCE.
Jana Šenbergerová
Díky za informace. Zálohu pošleme dnes.
Eva Mužíková
8.1.18 zaplacena záloha na účet...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...