Naše středeční setkání v redakci
FOTO: redakce

Naše středeční setkání v redakci

7. 1. 2018

Milé čtenářky, milí čtenáři,

ve středu 10. ledna se od 14. hodin uskuteční setkání příznivců portálu i60 v naší redakci v budově Pražského kreativního centra na Staroměstském náměstí č.p. 1/4 (dům na rohu Staroměstského a Malého náměstí, cca 100 m vlevo od Pražského orloje, vchod v podloubí, projdete vrátnicí a výtahem vyjedete či po schodech vyjdete do 3. poschodí).

Děkujeme čenářům, kteří svou účast nahlásili na chatu, už se na vás všechny těšíme. A jak to bude probíhat?

Nečekejte žádné oficiality. Představíme vám naši skromnou redakci, ukážeme vám, z jakého místa "vyrábíme" náš magazín, pohostíme vás sklenkou (dvěma, třemi...) vína, najde se i něco málo k zakousnutí.

Jen chceme upozornit - prostory, které budeme mít k dispozici, jsou poněkud stísněné a je tam minimum míst k sezení. Spíše budeme korzovat po chodbách, pavlači, redakci, kuchyňce atd. Avizoval jsem, že máte přinést vánoční cukroví. To samozřejmě není podmínkou, zvláště, když už je dávno po svátcích a cukroví je většinou již v žaludcích...

Pokud někdo nějakou sladkůstku či jinou dobrotu přinese, počítejte, prosím, s tím, že nebudeme mít k dispozici takové množství nádobí. Budeme mít připraveny platové talíře, kelímky a příbory, které po akci jednoduše zlikvidujeme.

Tedy, nebude to žádná "hogo fogo" akce, ale věřím, že o to více si ji užijeme. Končit budeme muset kolem 18. hodiny, poté je možné přesunout se do nějakého restauračního zařízení.

 

A ještě naše soutěže
V pátek 5. ledna skončila naše soutěž s názvem "Zážitek roku 2017". K redakcí vybraným vítězkám - Jitce Chodorové, Haně Práglové a Lence Černé, přibyla čtvrtá vítězka, kterou se díky hlasům čtenářů stala paní Alena Várošová. Všechny výherkyně obdrží od redakce produkty z konopí. Gratulujeme!

Přidáváme také vylosovaného vítěze vědomostního kvízu uplynulého týdne. Je jím pan Jiří Hradecký. Také jemu posíláme gratulace a knižní cenu.

Již brzy vám představíme nové soutěže letošního roku, a tak sledujte i nadále náš portál.

Ve středu na shledanou!

 

 

Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Oldřich Čepelka
Pokud se na někoho z vás účastníků středeční párty v Praze nedostala moje knížka Maléry a já, tak mi napište na malery@tima-liberec.cz, přidejte adresu a číslo účtu a já vám ji pošlu za 100 Kč + poštovné 30 Kč. Podle účtu poznám, kdo mi dodatečně zaplatí. Děkuji.
Jitka Hašková
Všechny pozdravuji. Moc jsem se těšila, ale nemohu přijít. Stále mi není dobře.
Marie Franková
Přeji Vám úžasné chvíle při tomto setkání, snad se tato příležitost bude brzy opakovat a zúčastním se také. Těším se předem na fotky, doufám, že budou....
Naděžda Špásová
Tak ještě jednou. Všichni si ten zítřek v Praze užijte. Já se budu těšit na Plzeň. :-)
Marie Novotná
Také se těším Evo a nebudeme to jen my,kdo se rád pokochá krásou Prahy před začátkem setkání.
Dana Puchalská
Tak jsem se těšila že ve středu přijdu,ale zuby si řekly že mně potrápí a tak z toho není nic. No nevadí. Přeji všem pěknou pohodu a dobrou náladu. A už se těším až se podívám na fotky. Krásný den přeje Dana.
Alena Tollarová
Já taky, doufám, Evo. A těším se.
Eva Balúchová
Vzkaz pro Ilonu Kolářovu.Já bydlím docela na samotě,když jdu ven,potkám občas nějakou babičku nebo maminku s dětmi.Město je mě vzácné a v Praze je toho tolik k vidění.Doufám,že si čas od příjezdu vlaku do začátku setkání užijeme.
Jan Raška
Dobrý večer, paní Várošová, jistě nejste sama, kdo může mít pocit křivdy, že nezískal tu či onu cenu nebo že jsme někoho nepochválili více či nedostatečně. Náš portál a jeho čtenářstvo se, k naší radosti, stále rozrůstá a není už v našich silách "být u všeho". Nejsem si ale vědom, že byste na soutěži krásy (nevím, jak se jmenovala), reprezentovala náš portál, jak píšete. My jsme nikoho do žadné takové soutěže nenominovali. To ale neznamená, že vám úspěch nepřeji, dodatečně - a s omluvou, že pozdě - vám gratuluji. A že jste nebyla v této poslední soutěži vybrána redakcí? Tak to si určitě říkají i další soutěžící. Nejraději bychom vždy ocenili všechny, kteří si dají tu práci a do soutěže svůj příspěvek vyšlou, ale holt tolik cen nemíváme a jako v každé soutěži jsou holt vítězové a poražení... Tak třeba vám to vyjde příště.
Jana Šenbergerová
Gratuluji výhercům a děkuji všem, kteří sice nevyhráli, ale zúčastnili se a potěšili tak spoustu svých čtenářů.
Libuše Křapová
Hanka N. - Hani, požádala jsem tě o přátelství. jestli potvrdíš, byla bych ráda, kdybychom si mohly vyměnit tel. č., kvůli hledání se na nádraží :-)
Alena Várošová
Děkuji všem za hlasování a také gratuluji ostatním výherkyním,zvláště Jitce CH. za její smutný příběh.Tmto chcii poděkovat redakci že mě ten čánek zveřejnila a za produkt,který jsem taky vyhrála..Stejně jsem nevěřila tomu,že by tento můj Zážitek roku seniorka modelkou redakce ocenila,že jsem reprezentovala portál ne v Česku,ale v zahraničá.Ale kdeže,.Tento zážitek je totiž asi tak častý a obyčejný , tak jak jsem obyčejná já To se přece může přihodit přece každé ženě v mém věku i na íčku?. Být vybrána do zahraničí a to jich tu už bylo.....je a bude.Znám to a vím svoje.Tady na íčku jsem nějak neuspěla,nebyla jsem asi dost dobrá....Ano i přes to, jsem se zviditelnila. Která z žen by na to nebyla hrdá. Ale já už.jednou oceněna byla,pro mne je to zážitek ojedinělý,vyjímečný a nezapomenutelný . Svou výhru jsem obdržela .Už jenom tím, že jsem byla vybrána z mnoha žen v Česku a strávit víkend v Tallinnu a že jsem dostala dárky,kvalitní oblečení, za to jsem vděčná. Jen mi šlo o to lidské spravedlivé ocenění dvě slova: Gratulujem - redakce.,ne o další výhru .I když za ni redakci děkuji.Dostane ji můj muž,tomu poslouží.. Dále přeji všem,kteří se zúčastní íčkařského setkání pěkné počasí a plno krásných zážitků z krásné matičky Prahy.
Hana Čadová
Děkuji za info. Nevadí, že nebude pohoštění na stříbře i z plastu chutná. Pozor na plastovou lžičku a horkou kávu nebo čaj! Možná to bude chtít obléci "růžové teplé" a důchodky! Škoda, že už nebude orloj!
Blanka Macháčková
Děkuji za informace, blahopřeji vítězům, těším se na setkání a jdu shánět pohodlné boty. A nebo si u těch starých přilepím podrážku.
Hana Polednová
Gratuluji všem vítězům a těším se na středu. Hlavně, že bude zábava a to je důležité!
Hana Polednová
Libuško K., já tam budu určitě!
Ilona Kolářová
Možná ode mne trochu "blbý" dotaz, ale co tam budete všichni dělat tak brzy, když to má být od 14. hodin?
Libuše Křapová
Gratuluji vítězkám vítězi :-) A mám prosbu - do Prahy taky přijedu a těším se, až se s vámi všemi budu tísnit na jmenovaných prostorách. :-) přijedu na Hlavní těsně po 11. hod. - pokud to nebude mít zpoždění. Bude tam ještě někdo čekat? Bojím, že s mým orientačním nesmyslem bych se jinak nikam nedostavila :-(
Jitka Chodorová
Gratuluji Alence Várošové i mým spoluvýherkyním k výhrám.
Marie Doušová
Výhercům gratuluji a přeji Vám mnoho hezkých zážitků!
Hana Rypáčková
Blahopřeji vítězům a přeji rohové budově, aby se pod váhou íčkařů nezřítila...
Marie Seitlová
Všem výhercům gratuluji a těším se na středu.
Dagmar Bartušková
To to letí, tak už ve středu! Setkání to bude jistě skvělé. Na "nehogo a nefogo" jsem zvyklá z různých akcí, je to zcela běžné, že se jde do plastu a pak šup s tím rovnou do popelnic. Hlavně, že dojde k setkání s prima lidmi, a o tom to přece je. Snad nebude velký "samec", abychom na té pavlači při drbání neumrzli. Bylo by zajímavé společně foto s názvem Zmrzlé íčkařské drbny. Těším se na všechny, na pokec a také na hudbu. Snad kromě banja bude i ten saxík, viď, Honzo. A pak to rozjedem na plný pecky! :-)
Olga Štolbová
Zdravím a těším se, takže "korzovací boty" a "potkávací obleček". Snad to ten zrenovovaný dům zvládne. Vaše pidikancelářička tohle ještě určitě nezažila. a asi už nikdy nezažije. Přeju nám všem krásné a milé setkání. Výhercům všech soutěží gratuluju... Howg
Alena Tollarová
Blahopřeji vítězům a ve středu se budou íčkaři valit na Prahu, tak se Praho, třes!
Danuše Onderková
Všem výhercům blahopřeji... Na setkání se těším, a i když to nebude "hogo fogo" důležité je, že se sejdeme, poklábosíme a opožděně si popřejeme hodně zdaru do nového roku... Tak nashledanou 10.1.
Dana Puchalská
I já gratluji vítězům a těším se na středu.
Věra Ježková
Gratuluji výherkyním. Neoficiální charakter setkání vítám. Těším se na viděnou ve středu. (Považuji za vhodné vzít si pohodlné boty.)
Helenka Červenka
Gratukuji výherkyním a těším se na středu
Ilona Vykoukalová
Také posílám gratulaci všem výhercům .
Eva Mužíková
Gratuluji Alence Várošové , určitě si, jako ostatní vybrané, vítězství zaslouží.
Eva Balúchová
Vypadá to,že se z Moravy vypravíme.Nezdržíme se dlouho,ale rády vás všechny uvidíme.Nečekáme žádný luxus a stejně málo kdo posedí,víc budem korzovat.