Pomozte nám najít prostory pro výstavu fotografií našich čtenářů
Ilustrační foto: Eva Jiříková

Pomozte nám najít prostory pro výstavu fotografií našich čtenářů

14. 2. 2018

Do rubriky FOTO DNE uložili čtenáři našeho portálu pro aktivní seniory během posledních tří let přes 15 000 fotografií. Často jde o velmi zdařilé snímky, které by mohly konkurovat i lecjakému profesionálnímu fotografovi. Ze snímků našich čtenářů jsme již sestavili tři nástěnné kalendáře a nyní jsme se rozhodli ukázat umění našich amatérských fotografů také lidem, kteří nejsou pravidelnými čtenáři našeho portálu.

Začínáme organizovat putovní výstavu fotografií, které jsme vybrali právě z rubriky FOTO DNE, a hledáme místa po celé České republice, kde by mohla být výstava instalována. Nabízejí se nejrůznější seniorské kluby, ale také prostory knihoven či městských a obecních úřadů.

Víte o nějakém vhodném místě ve vašem městě, kde by mohla být výstava instalována? Dejte nám vědět! Napište nám na redakční adresu i60@i60.cz. Uvítáme, když nám sami s organizací výstavy ve vašem městě pomůžete, zajístíte prostory, kde by mohla výstava proběhnout, a domluvíte s majiteli příslušných objektů možný termín instalace. Preferujeme místa, kde nám mohou nabídnout bezplatný pronájem na 3-5 týdnů.

Fotografie budou ve formátech A3 a A2 a budou v zasklených rámečcích typu "euroklip" s možností zavěšení na šířku i na výšku. Bude se jednat o cca 100 - 120 ks fotografií.

Děkujeme za vaši pomoc! 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu