Černá a bílá. Nesmrtelná kombinace
FOTO: pinterest.com

Černá a bílá. Nesmrtelná kombinace

22. 2. 2018

Černé kalhoty, bílá košile. Nebo naopak, bílé kalhoty, černá košile. Nebo pruhy, puntíky? Když jde o kombinaci černé a bílé barvy, zpravidla vypadá dobře, ať už jde o velké plochy či drobné vzorky.  

Milovnice pestrého oblečení a neobvyklých kreací možná řeknou, že je to nuda. Něco, co se objevuje pořád dokola. Jenže tak to v módě chodí. Když se něco ukáže jako slušivé, ženy to kupují, stává se z toho trend, ke kterému se návrháři stále vracejí. Přesně to platí v případě kombinace bílé a černé barvy. Milovnice minimalismu nikdy nešlápnou vedle, pokud volí černé kalhoty či černou sukni a bílý vršek. Nebo přesně naopak. Bílé kalhoty, bílou sukni, na horní část těla černou.

Vyznavačky ležérní módy nikdy neudělají chybu s černobílým pruhovaným trikem či svetrem. K černým kalhotám vypadá elegantněji, k bílým s nim můžou vyrazit klidně k moři. Dámy, které nedají dopustit na vzory, mají v letošní jarní nabídce v obchodech nepřeberné množství variací černobílých puntíkovaných kousků. Halenky, košile, sukně, šaty. Ano, být puntíkovaná od hlavy k patě ve vyšším věku může být v některých případech riskantní krok, na straně druhé, právě takové klasické šaty mnoha dámám sluší.

Pravda je, že černá a bílá je kombinace, která nikdy nevyšla z módy a sedí snad každé ženě. Na každé je, jakou její variantu zvolí, zda odvážnou či klasickou. Navíc černou barvou můžeme potlačit to, na co nechceme upozorňovat. Třeba větší zadek či široká ramena či poněkud objemnější břicho. Naopak bílou částí oblečení můžeme upozornit na to, za co se nestydíme, co je na nás pořád ještě fajn.

Takže, tady je malá inspirace naznačující, že černá a bílá není nuda a sluší dvacetiletým i osmdesátiletým ženám.

Hodnocení:
(4.7 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vám v současné době nejvíce chybí (odpovědět můžete na tři z níže uvedených možností, které považujete za nejdůležitější)

Kontakt s rodinou

11%

Kontakt s přáteli

11%

Více pohybu

10%

Dobrá nálada

9%

Léky

7%

Potraviny

8%

Pozitivní zprávy

11%

Nějaká naděje

9%

Větší podpora ze strany státu

7%

Větší podpora ze strany města/obce

7%

Roušky

9%