Vesta. Kousek, který nezklame
FOTO: pinterest.com

Vesta. Kousek, který nezklame

19. 2. 2018

Ženy na ni často zapomínají. Přitom dokáže divy. Dá se skvěle kombinovat s jiným oblečením, umí zakrýt nějaký ten nedostatek na naší postavě. Ano, řeč je o vestě.

Vesta je zdánlivě nepotřebný, zbytečný kousek v šatníku. Jistě, dá se bez ní žít. Ale kdo se s ní spřátelí, získá cennou pomocnici. Vesta totiž umí hodně věcí. Dámy poněkud silnějších postav mohou ve vestě najít přímo poklad. Když je dobře zvolená, dokáže zakrýt nějaké to kilo, postavu opticky zeštíhlet, prodloužit. Dokáže zahřát, ale také dodat šmrnc oblečení, které nám připadá okoukané, fádní, obyčejné. Má hodně podob.

Od perfektně vypracovaných šitých vestiček pánského stylu přes volné úpletové až po extravagantní rozevláté, zimní péřové, kožešinové či ryze sportovní. Dá se koupit, ale zároveň je to ten nejjednodušší kousek oděvu, který si můžeme zkusit samy vyrobit, pokud si troufáme a máme na to čas.

Vesta se dá totiž vcelku jednoduše upléct či uháčkovat. Mohou být sametové zdobené, které vzbudí obdiv, když si je vezmeme do divadla na jednoduché černé šaty. Mohou být z šedého či béžového úpletu, které udělají elegantní outfit z kombinace obyčejných džínů a bílé košile. Mohou být zkrátka tak různorodé, jako málokterý jiný kus šatníku. Proto je dobré na jejich existenci nezapomínat.

Tady je malá ukázka, jak různé mohou být.

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

26%

Ještě nevím

19%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

29%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

26%