Kudrny a vlny. Radost i starost
Ilustrační foto: pinterest.com

Kudrny a vlny. Radost i starost

2. 3. 2018

Žena, která má rovné vlasy, touží po těch kudrnatých. Ta, která je má, touží po rovných. Pravda je taková, že ženy s vlasy, které se kroutí a vlní, to mají s volbou účesu mnohdy obtížnější.

Mnozí si sice myslí opak, ale je to tak. Z kudrnatých, krepatých či vlnitých vlasů, které si žijí svým životem a nenechají se jen tak spoutat, je mnohem obtížnější vytvořit účes podle představ jejich majitelky. Některé typy účesů z nich prostě udělat nejdou a je nesmyslné po nich toužit, protože pak by dotyčná musela každé ráno trávit hodiny česáním, žehlením vlasů, lakováním, tužením a kdo ví čím ještě. Výsledek stejně je, že když zafouká či zaprší, vlasy se opět vesele zkroutí a zvlní, jak se zachce jim a nikoli, jak by si přála jejich nositelka.

Mnohé ženy se tím trápí a přitom od okolí slyší: ty se máš, takové nádherné vlny, ty by si každý přál. Jedinou cestou, jak spokojeně žít a zářit s kudrlinami a vlnami, je najít ten správný střih. Přesně takový, ve kterém neposedné vlasy vyniknou a všem bude jasné, že právě tak mají vypadat. Že jde o záměr, ne o to, že se žena nestihla učesat a proto jí vlasy trčí do všech světových stran.

Majitelky kudrlin často říkají, že sice od kadeřníků mnohokrát odešly spokojené, ale když další den ráno vstaly, po účesu nezbylo nic. To se stává v případech, že střih neodpovídá kvalitě vlasů. Pokud se však podaří najít kadeřnici, která umí odhadnout, v jakém střihu by kudrny vynikly, je zpravidla vyhráno a majitelka takových vlasů prochází životem v naprosté spokojenosti. Stačí zatřepat hlavou, vlasy si zapadnou do správných kolejí a okolí obdivně říká: ty se máš, ty máš háro.

Tak tady je malá inspirace, že vlnité vlasy mohou vypadat krásně na ženách různého věku a že ty správné účesy pro ně existují.

Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

25%

Ještě nevím

19%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

30%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

26%