Dovolená začíná v letadle
FOTO: Boeing

Dovolená začíná v letadle

9. 4. 2018

Čeští turisté od letošního jara cestují novým letadlem. Flotilu letecké společnosti Travel Service, významného partnera CK Exim Tours, posilují stroje Boeing 737 Max 8. Tyto výrazně úspornější a tišší stroje, s delším doletem a kapacitou 189 míst na palubě, pomohou zpříjemnit let na pravidelných linkách. Kromě většího komfortu disponují i  Wi-Fi technologií pro připojení k palubnímu portálu s filmy a hudbou a možností USB dobíjení v každé sedačce.  

„Toto moderní letadlo bude nejprve operovat na delších trasách, tedy například do Dubaje a Kapverdské ostrovy", podotkl Stanislav Zíma, marketingový ředitel CK Exim Tours. „Každou modernizaci letadlové flotily našeho partnera jistě ocení i naši klienti, protože je v tomto stroji čekají komfortnější sedadla i více prostoru pro uložení zavazadel ve schránkách nad nimi", dodal Zíma.  

Travel Service letos převzala první z 39 objednaných letadel. V provozu jsou k vidění v barvách obchodní značky SmartWings.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA